Kara śmierci

Szkoda, że w Polsce nie ma już kary śmierci za morderstwo. Jak tylko pomyślę, że groźny zabójca dostanie 25 lat więzienia albo dożywocie na koszt podatnika to mnie chujnia bierze. Zdaniem rządu my porządni obywatele mamy harować na tych bandytów, to chyba jakiś ponury żart?! Powinna wrócić kara śmierci za celowe morderstwo i pod warunkiem, że zabójstwo zostanie oficjalnie udowodnione, żeby nie było że ktoś niesłusznie zostanie skazany. Taki Mariusz Trynkiewicz co zabił kilkoro dzieci, groziła mu kara śmierci ale jej nie dostał i do teraz żyje. Czy ktoś powie, że taka osoba jak Trynkiewicz za swoje zbrodnie powinna nadal żyć? Pozdrawiam tych, co też popierają karę śmierci i liczę na to że w najbliższych wyborach dojdzie do władzy partia polityczna, która postuluje jej przywrócenie.

52
16

Komentarze do "Kara śmierci"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie popieram kary śmierci, ale faktem jest, że dałoby się na tym sporo zaoszczędzić. Taniej jest zajebać kogoś niż utrzymywać go w pierdlu przez kilkadziesiąt lat.

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Moze byloby lepiej trzymac zabojce w zamknietym pomieszczeniu i ofirowac go pedalom
   lub lesbijka za oplata.W ten sposob mozna by zarazbiac na nich.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Jeżeli mówimy o karze to osoba musi żyć, śmierć nie jest żadną karą. Najlepsze kary to izolacja albo ciężkie roboty w łagrze, ew. jakieś tortury. Nie wspominając już o możliwości, że ta osoba pójdzie do nieba gdzie jest 100x lepiej.

  7

  2
  Odpowiedz
  1. A kogo to obchodzi co jemu jest, czy to np. przywróci życie człowiekowi, którego on zabił? Najważniejsze jest bezpieczeństwo, jak zdechnie to na pewno nigdy nic już złego nie zrobi.

   2

   0
   Odpowiedz
 4. A Tomasz Komenda? Kiedyś by go publicznie ukrzyżowano, a teraz jest niemal bohaterem walczącym ze złym systemem

  2

  1
  Odpowiedz
 5. Kościół katolicki zezwala na zajebani takich skurwieli, a z pierdoleniem o drugim policzku to drugi policzek a trzeci to cios w ryj napasnika a nie nastawianie sie.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. W Polsce nie ma kary smierci, ale za to sa cichodajki z Filmowki, kazdego jasnego dnia.

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Kradnij krokodyle, pij whiskey, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  1

  1
  Odpowiedz
 8. Biedronka przy ul. Mickiewicza 16 w Wyszogrodzie. Serdecznie zapraszam 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Trynkiewicz dostał karę śmierci. Ale w międzyczasie ogłoszono moratorium na jej wykonywanie.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. TAK!!!!UPIERDOLIĆ SKURWYSYNA !!!!!!!

  1

  1
  Odpowiedz
 11. Polska to gównokraj w którym nigdy nie dojdzie do zmian

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Zachód stoi otworem.

   0

   1
   Odpowiedz
 12. Z jednej strony zgadzam się że szkoda pieniędzy tracić na utrzymywanie tych skurwieli w więzieniach. Ale z drugiej strony śmierć to co to za kara? Umiera taki i koniec. A powinien się trochę pomęczyć zanim zdechnie. W dodatku co jeśli ktoś jest niewinny ale nie uda mu się tego na czas udowodnić?

  Dlatego proponuję takie rozwiązanie: kara śmierci wygląda tak że skazany idzie najpierw na 10-15 lat do więzienia trochę pocierpieć za to co zrobił a potem na krzesło z nim. Dzięki temu jest kara, nie trzeba utrzymywać ich po kilkadziesiąt lat (wyobraź sobie dożywocie – ja bym to zlikwidował i zastąpił tym o czym piszę) i jak ktoś jest faktycznie niewinny to ma 10-15 lat żeby to udowodnić – nie tak mało.

  1

  2
  Odpowiedz
 13. heh szczerze jakby była taka kara to bym z optymistycznym podejsciem zajebał kilku osobnikow z ulgą że nie będę tego odsiadywał

  0

  0
  Odpowiedz
  1. To zajeb np. Trynkiewicza i wszystkich innych tego typu pedofilo-morderców.

   0

   0
   Odpowiedz