Kasy samoobsługowe

Witajcie, wnerwia mnie, że w większości sklepów w mojej okolicy nie ma kas samoobsługowych. Mam nadzieję, że w końcu będą.

9
1

Komentarze do "Kasy samoobsługowe"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dajcie już spokój. Te opowiastki o osranych nakrętkach butelek to był żart. Ten chuj, Mesio, po prostu zbytnio się nudził.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. nie, kurwa, to nie był żart
   ale nie chodziło o odchody tylko o gluty, bo napisałem „fekalia” a wam od razu kurwa na myśli to co macie w swoim bezmózgowiu

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Gówno prawda, przecież pamiętam czym ujebałem zakrętki na zapleczu, moimi fekaliami właśnie. Mina spaślaka bezcenna buhahaha.
    Pozdrawiam, Zdzisiek

    0

    0
    Odpowiedz
 3. Jebnij się w ten pusty łeb!
  Dlaczego?
  Jesteś za tępy żebyś pojął, że zastępowanie ludzi automatami prowadzi do upadku ludzkości tak jak wymyślił sobie ten chuj Schwab.
  Co ten chuj wymyślił?
  Ano wymyślił, że jest za dużo ludzi na świecie i trzeba część ludzkości poddać przymusowej eutanazji.
  Tylko nie pierdol mi tutaj o teoriach spiskowych bo różnica między teorią spiskową a prawdą wynosi około 6 miesięcy.
  I tak nie zrozumiesz tego co zostało napisane powyżej bo jesteś tłukiem.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. a jak wprowadzą kasy samoobsługowe wszędzie to bardzo dobrze, bo tak to w prawie każdym kurwa sklepie albo mi patrzą na ręce (nic nie kradnę, tylko długo wybieram odpowiednie produkty) albo kurwa wzywaj ochronę (nic nie kradnę, ale noszę dużo rzeczy przy sobie np. z innych kurwa sklepów, bo nie mam auta, a nie będę kurwa 10 razy wracał na mieszkanie) albo po prostu czuję kasjerek/kasjerów nienawistne spojrzenia na swoim plecach;
   a tak? stracą lenie robotę i się nauczą do mnie szacunku !

   1

   0
   Odpowiedz
 4. no mnie też to wkurwia jak chodzę do sklepów z obsługą kasjerek/kasjerów, bo albo muszę sprawdzać czy fekaliami/glutami mi produktów babsko/facet nie zasyfiają,
  a przy młodych atrakcyjnych kasjerkach to wstyd mi wycofać produktu z listy zakupów, za które kurwa przepłacam 2x więcej jak wczoraj !

  1

  0
  Odpowiedz