Katastrofa prezydenta i całe zamieszanie z tym związane

Dziś napiszę krótko. Wkurwia mnie zachowanie ludzi po katastrofach takich jak dziś (10.04.2010). Żeby pokazać jak to bardzo im żal, to „zapalają” te jebane wirtualne znicze, i dodają na różnych portalach społecznościowych zdjęcia prezydenta ze wstążką żałobną. Też mi szkoda nie tylko prezydenta, jego żony i innych, którzy zginęli w tej tragedii. Ale do chuja nie zapalam tego znicza i nie wstawiam tych zdjęć na wszystkie możliwe istniejące portale społecznościowe… To nie pierwszy raz. Tak samo było m. in. jak rozbił się samolot CASA. Zamiast pokazywać wszystkim znajomym jacy to nie są współczujący to niech się pomodlą albo co… Ale nie zachowywać się na pokaz…

23
36

Komentarze do "Katastrofa prezydenta i całe zamieszanie z tym związane"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Podzielam Twoje zdanie. Moja jedna z pierwszych myśli jak się o tym dowiedziałem była, że teraz pojawi sie masa tekstów o prezydencie, o demotywatorach to już nie wspomne bo tam to pewnie do końca kwietnia bedą sie pojawiac typu „Lech Kaczyński. Niedoceniony za życia, teraz już na to za późno”. Dajcie sobie spokój z takimi rzeczami! Na takich ludzi mam jedno słowo, debile.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. W końcu ktoś dobrze gada. Ludzie potrafią się tylko ograniczyć do wstawienia [*] lub wrzucenia fotki na nk, jak mówisz. Pewnie garstka z nich pomodli się za nich. Masakra.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Wiedziałem, że taki post się pojawi zaraz jak wrócę do domu. Zgadzam się. Banda zakłamanych pozerów. Ja za Kaczyńskim nie przepadałem, ale mimo to szkoda mi ich wszystkich.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. dokładnie! co mnie dodatkowo wkurwia- to to, ze teraz zrobią z prezydenta męczennika narodowego, i juz nikt nigdy nie będzie mógł powiedziec złego słowa o nim, bo zostanie ukrzyzowany -dajcie spokój.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Popieram! Wstałem dzisiaj koło 10, jak nigdy nie oglądam telewizji tak dzisiaj chciałem się dowiedzieć jak najwięcej o tej całej sprawie. Jadę sobię z mamą do miasta a tu sms od dziewczyny:”Ja pierdziele!!!! 88 najważniejszych osób w polsce nie żyje! Cała elita! prezydent, prezydentowa, [nazwiska polityków]…” No szlag mnie trafił. OKEJ, wiem. Zginęli. Stało się i nikt tego nie odwróci. Ale mimo wszystko, TO SĄ PRZEDE WSZYSTKIM LUDZIE a nie jakaś pierdolona elita! Nie uważam tych ludzi za elitę naszego społeczeństwa. Osobiście żal mi tylko tej sytuacji, przelot do Katynia aby oddać hołd tym pomordowanym i katastrofa. Prezydent przedstawiciel narodu nie żyje, stało się, niech mu ziemia lekką będzie ale nie róbmy z tego jakiejś apokalipsy!:/

  0

  0
  Odpowiedz
 7. A ja nie popieram. Nie zapalam żadnych wirtualnych zniczy itp. Jednak sądzę że każdy ma prawo zachowywać się w takich chwilach jak uważa to za słuszne, jeśli ma ochotę otwarcie manifestować, to spoko, nikogo przecież tym nie krzywdzi. A jeśli was to wkurwia, to przepraszam ale chciałbym mieć takie powody do wkurwiania się. Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. popieram ludzie w koło są załamani… fakt stała sie tragedia ale jest to problem osób ściśle związanych ze zmarłymi osobami, świeczki na portalach i inne pierdoły to tylko zwracanie uwagi na siebie

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Zgadzam się w całej rozciągłości.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego nie lubiłem, ale mimo wszystko pójdę do kościoła i się pomodlę za niego, za wszystkich którzy zginęli oraz za ich rodziny. Ale nie robię z tego szopki i nie będę stękał jak banda obłudników, którzy jeszcze parę dni temu wbiliby każdemu PiSowcowi kosę w żebro, a dziś rozmodlone, zasmarkane kurwy zakłamane bedą szlochać i odsawiać swój cyrk. Ech szkoda ludzi i ich rodzin, idźcie do kościoła albo do bliskich, a nie na NK.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Możnaby tragedię tą nazwać Katyniem 2010.
  Osobiscie popieram komentarz na samym dole. Każdy okazuje ból tak, jak potrafi. Osobiscie nie zamieszczam zadnych zniczy, zdjec, ale sadze, ze kazdy ma prawo wyboru i nalezy to uszanowac, bo mimo wszystko zgineli ludzie, ktorzy zajmowali wysokie stanowiska w naszym kraju, jak miedzy innymi Prezydent, Rzecznik PO, Prezesi NBP czy IPN. I przez sam fakt zajmowanego stanowiska byli waznymi osobami w naszym państwie, byli elitą władzy w Polsce. Przez ten sam fakt jest to tak wielki cios dla Polaków, którzy nie mogą w to uwierzyc. W historii nie zdarzyło się jeszcze by aż tyle osób, zajmujących wysokie stanowiska, zginęło w jednym czasie.
  Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Chodziło jej o to, że to elita polityczna ( w znaczeniu politologicznym).
  I darowalibyście sobie wylewanie jadu w takich okolicznościach.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Dokładnie tak!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. A mnie wkurwiają ludzie, którzy jeszcze niedawno darli ryje Kaczyński jest głupi, jest chujem a dziś wielce zmartwieni tak samo wszystkie te szmatławce typu Polsat TVN czy Gazeta Wyborcza.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Uff, zablokowali dodawanie demotów.
  Całe szczęście!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Nienawidziły go tysiące, teraz tysiące go opłakują

  0

  0
  Odpowiedz
 16. W większości ci ludzie urzędy sprawowali marnie…tak więc jako politycznych nie szkoda mi ich zupełnie(no może kilku),ale jako ludzi szkoda mi ich bardzo…każda śmierć boli…
  A co do zakłamania ludzkiego-tak,też mnie to wkurwia…każdy ma prawo do demonstracji swoich poglądów…tak więc my mamy też prawo krytykować wstawianie jebanych zniczy bo tak modnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. pseudopatrioci

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Ciekawe kurwa ile ta wielka pożałobna przyjaźn miłość i ine pierdoły będą trwały. Bedzie tak jak z papieżem wszyscy się godzili przy trumnie a za tydzień od nowa wojna. Pamiętacie kiboli? wielcy ziomale po śmierci papieża a w tegoroczną rocznice napadli na trenujących kikcbokserów z pałami!! zal i chujnia ze aż chuj mnie strzela. Teraz też tak będzie?

  0

  0
  Odpowiedz
 19. A co im da teraz modlenie się ? Chyba bardziej modlącym się pomoże bo mają się czym chwilowo zająć i myśli pozbierać. Bo biednym zmarłym to nic nie pomoże.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Ja bym się chciał odnieść do lakonicznego komentarza „pseudopatrioci”. Ty sie człowieku lepiej zastanów, co jest u Ciebie wyznacznikiem patriotyzmu!! Ty się lepiej martw o siebie i o swój patriotyzm! Cieszę się, że takie komentarze się tutaj pojawiły, myślałem że będzie bardzo źle pisane nt. tych polityków i dyskusje w pryzmacie partyjnym. I cieszę się, że ludzie, mimo, że nie darzyli sympatią tego czy tamtego człowieka(osobiście też miałem takie odczucia jak sie przejmowałem polityką) to pokazali swoje prawdziwe człowieczeństwo, okazali się być ludźmi na poziomie i teraz mówią o np. Panu Kaczyńskim z najwyższym szacunkiem. To aż miło czytać takie komentarze, i wydaje mi się, że Polacy jako naród są dojrzali emocjonalnie. Są dojrzali, ale niestety tą dojrzałość pokazujemy tylko w takich sytuacjach. Martwi mnie to, bo mam na uwadze przyszłość kiedy moje dzieci będą dorastały z rówieśnikami i będą nabierały różnych zachowań i m.in. właśnie stosunku do polityki i do ustroju. Mam tylko nadzieję, że te wszystkie wydarzenia ostatnich lat wywrą na nas jakieś pozytywne skutki. Pozdrawiam Maciex

  0

  0
  Odpowiedz
 21. a w moim przekonaniu to wszystko to stan chwilowy, za tydzień, dwa czy trzy emocje opadną i znowu będą najeżdżać na polityków i na siebie nawzajem. niestety, internet ma to do siebie, że daje poczucie pseudo-anonimowości. i w sumie można powiedzieć, że taką anonimowość się posiada. jeśli ktoś odpisze na mój czy inny wątek 'ti glupi whoyou’, to wiadomo, że nikt (albo prawie nikt) nie będzie próbował zidentyfikować autora i go ukarać, choć wiadomo, że jest to możliwe. dlatego też niektórzy obrzucają błotem innym, na co w realu nigdy by sobie nie pozwolili. a apropo zamieszania związanego z katastrofą: osobiście urzędowanie pana Kaczyńskiego oceniam tak sobie, ani dobrze ani źle, mogło być lepiej. natomiast jako człowieka bardzo mi go żal. tak samo szkoda mi jego żony, jak i innych ofiar tej tragedii. i myślę, że takie jest właśnie podejście większości Polaków.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Każdy niech robi jak chce. Z mojej strony uważam że jedna modlitwa wystarczy. Nie muszę na klęczkach do warszawy iść ze zniczem na głowie. No ale że większość ludzi robi wszystko na pokaz w tym kraju to i wielu będzie jak najbardziej chciała pokazać okazać coś materialistycznie.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Bardzo podobała mi się wypowiedź kogoś tam z UJ-tu (cytuję, ale nie dosłownie): „tak się przyjęło, że o zmarłych mówi się lepiej, niż o żywych. gdyby było na odwrót, gdyby o żywych mówiło się lepiej, niż o umarłych, to w Polsce żyłoby się o wiele lepiej.” nie wiem, czy się z tym zgadzacie, ale coś w tym jest.

  0

  0
  Odpowiedz