Kible publiczne

Dlaczego wszystkie publiczne kible (mówiąc ładniej – toalety), czy to w urzędach, na dworcach, nie wspominając w pociągach, są kurwa w tak opłakanym stanie? Nie mówię, że mają być nowe, z porcelany Villeroya, ze złotą spłuczką, ale do kurwy nędzy… NIECH BĘDĄ CZYSTE!!! Naprawdę to tak wiele? Sprzątaczki mają wszystko w dupie, przyjdzie tylko, pryśnie dezodorantem, spuści wodę a na resztę ma wyjebane. A wsioki szczające w urzędzie takim na przykład, szanowni petenci, nie wytrą po sobie deski żeby sobie kurwa rękawka nie ubrudić. A ty człowieku potem szczaj z odruchem wymiotnym. Smród w kiblu taki jakby kto ze sto zdechłych kotów tam spuścił, deska oszczana, spłuczka ujebana, brak srajtaśmy, brak mydła, rozpierdolona suszarka, w kranie lodowata woda… albo wrzątek. Bylejakość, byle było, byle kibel. I tak dobrze, że drzwi jeszcze są, choć w niektórych zamki trzmają się na słowo honoru. Istnieje takie coś jak Domestos do chuja!!!

59
53

Komentarze do "Kible publiczne"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Domestos do chuja? Mydło to już za słabe?:)

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ciesz się, że masz się gdzie odpryskać albo że nie musisz kucać jak araby. a jak nie pasuje, to zawsze urzędniczy stołek możesz zamienić na górniczą sielankę. zostań górnikiem. tam szczysz w perfumie dowoli

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Na jaki kibel zasługujesz w takim się wypróżniasz. Odwieczne prawo natury którego oszukać nie sposób. Wiedz że to ludzie ludziom zgotowali ten los.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. czytaj książki Marka Kotońskiego

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Vibracje Ego stworzyly u grupy kosmitow Ego struktury ktore izoluja ich od wymiaru rzeczywistosci i stwarzaja stan hipnozy z iluzjami o ludziach i Ziemi

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Istnieje też takie coś jak Szwadron Śmierci,czyli domestos i kwas siarkowy w wersji piekielnie hardkorowej,który wypali i wypleni bakterie które trawią zdrowy organizm narodu,eliminacja ludzkich chwastów to jest najważniejszy priorytet Szwadronu Śmierci,a jego mottem są słowa Fraza Mauera z jednej ze scen w psach II z 1994 roku(a szczególnie te o wyrywaniu chwastów)

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Bo Polacy w większości to świnie, myślą że jak nie są u siebie, to mogą robić co chcą. Oszczają, obsrają, narzygają, papier zajebią. Bydło bez kultury. Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Bo społeczeństwo jest pełne niechlujów i brudasów, więc co pomoże sprzątanie. Ludzie sami powinni pilnować czystości w otoczeniu a nie robić syf i czekać aż ktoś po nich posprząta. Nic tylko wstyd.
  Pozatym Polska to biedny Bangladesz EU, więc ciesz się że wogóle są kible i nie trzeba robić w polu jak w Indiach.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. to jest dokładnie twoje życie i miejsce-obciąganie niedomytym pedałom w śmierdzących kiblach. Więc nie narzekaj lecz myśl pozytywnie ocierając śmierdzący serem napletek kolejnego przygodnego partnera.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Prawda. Ale zawsze możesz iść pracować do prywaciarza. Dostaniesz 1500, ale kibelek czysty jak ta lala.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. HAHAHAHAHAHAHHAhahaahhaha ale sie uśmiałem przypomniał mi sie dzień świra.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @2, nie jestem kurwa żadnym urzędasem tylko zwykłym użytkownikiem publicznego kibla, w tym przypadku (3 dni temu) w Urzędzie Miasta. Dziękuję.

  0

  0
  Odpowiedz