Kierowca autobusu w UK

Witam czytelników. Taka sytuacja: Wracam wczoraj zjebany po robocie (mieszkam i pracuje w Wielkiej Brytanii) autobusem, na który czekałem ponad pół godziny. Było po 23 czasu lokalnego. Każdy mały bus stop ma to do siebie, że trzeba nacisnąć guzik STOP w pojeździe aby kierowca się zatrzymał. Z racji tej, że mieszkam na wiosce to właśnie tak musiałem zrobić. Nacisnąłem, idę sobie do drzwi zadowolony, że zaraz w domu a ten jebany kutas przejechał przystanek. Mówię do niego, że przegapił, to wysadził mnie chuj na następnym. Z racji tej, że jestem tu krótko i nie znam okolicy a dookoła ciemno w pizdu to jeszcze poszedłem nie w tą stronę. Następnym razem jak zobaczę tego idiotę to go przekopie.

38
11

Komentarze do "Kierowca autobusu w UK"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. O tak! Przekop angola! Przekop angola! Taka jest chujan wola!
  :)))

  10

  2
  Odpowiedz
  1. I wrzuć na jutube, żebyśmy mogli się pośmiać.

   1

   1
   Odpowiedz
 3. Zesrasz się a nie przekopiesz, jakbyś znał dobrze angielski to byś mu na spokojnie powiedział gdzie chcesz dotrzeć

  10

  4
  Odpowiedz
 4. nie w „tę” stronę, a nie w „tą”.

  2

  3
  Odpowiedz
 5. Kolejny łysy matoł co pojechał na budowe taczki pchać albo do magazynu. Anglicy mają już dosyć wschodniego bydła ciemnego, dukającego po „polingliszu”, agresywnego, tępego, zachlanego. Mają swoich chavsów na pęczki i islamskiego dziadostwa. Głąbie. W UK na autobus musisz pomachać a jak chcesz wysiąść to naciskasz przycisk wcześniej wtedy to sygnał dla kierowcy że ma sie zatrzymać na następnym przystanku a nie drzesz gębe w ostatniej chwili jak wsiur „hej qrwa men stap ju hir”.Przekopiesz. Uważaj żeby ciebie ktoś nie przekopał. Go home!

  37

  4
  Odpowiedz
  1. przecież nacisnął, a ty, polaczek prostaczek już wiadro pomyj na niego. Bo zarabia więcej, bo nie zadaje się z takimi śmieciami jak ty… jesteście warci każdego gówna które was spotyka. Sorry dla tych ludzi którzy sa w tym kraju normalni i muszą się męczyć z takimi złośliwymi imbecylami…

   5

   17
   Odpowiedz
  2. Chuj ci do tego, nawet jak się pomylił i wcisnął za późno i nie zna dobrze angielskiego. Sam żyję w Anglii i początki nie są łatwe. Wyjechał i jakoś sobie radzi. Sytuacja jak sytuacja. A te przekopanie to nie brzmi dobrze, tutaj minus.

   2

   0
   Odpowiedz
 6. Złóż patałachu wpisowe i CV do Łódzkiego Wydziału Fabrycznego, a już my cię tak przekopiemy, że do Anglii będziesz na klęczkach zapierdalał.

  8

  1
  Odpowiedz
 7. Wykonaj na nim cios w jaja obrotową korbą od Jelcza,powinno zadzialac i nasteepnym razeem zatrzyma sie gdzie powinien.

  2

  1
  Odpowiedz
 8. Mieszkałam w Wielkiej Brytanii przez rok i jeszcze nigdy się z czymś takim nie spotkałam, a raz to mnie nawet kierowca wysadził w połowie drogi między przystankami, bo miałam stamtąd najbliżej do mieszkania. Jeśli umiesz język angielski i jesteś uprzejmy, to dasz sobie radę wszędzie. 🙂

  8

  0
  Odpowiedz
  1. Powiem więcej, mieszkam w Anglii od dziesięciu lat i takie przypadki należą do rzadkości. jedyny zgrzyt jaki miałem to kierowca nie chciał mnie zabrać wcześniejszym autobusem bo jak twierdził ludzie oszukują. po błędach językowych i akcencie poznałem że był Polakiem. No comment…

   1

   0
   Odpowiedz
 9. Słowiański cebulak-wędrowniczek musi wiedzieć że i za granicą nie będzie traktowany jako szanowany obywatel świata tylko jak pospolity niewolnik i ścierwo na które można dowolnie pluć,pomiatać nim i nieustannie eksploatować a to dlatego że polaczek ma w naturze być pomiatanym ale to się wzięło z czasów pańszczyznianych gdzie motłoch nie miał żadnych praw i tyrał całymi dniami na swoich panów w kieckach i to się przenosi z pokolenia na pokolenie i nie zmieni się dopóty władcy świata nie zmienią swoich planów wobec słowiańskiej hołoty.

  3

  1
  Odpowiedz
  1. A słowiański cebulak osiadły musi wiedzieć, że choćby się zesrał będzie całe życie tylko dogryzał i kpił z tych co mieli jaja wyjechać i nie marnują czasu z takimi debilami.

   2

   1
   Odpowiedz