Kieszenie

Wkurwia mnie bardzo jak chce coś wyjąć z kieszeni,a okazuje się że dana rzecz znajduje się zawsze w ostatniej. Grzebierz i grzebierz w kurtce, w spodniach.. jest kurwa w końcu. Najgorzej jak trzymasz coś w rękach czy zakupy czy co innego. Przekładasz i przekładasz z ręki do ręki, czasem nawet chwytasz je w zęby i trzymasz w ryju, a tych kurewskich kluczy ni ma. No kurwa w końcu są po długich penetracjach i zawsze w ostatniej nigdy w pierwszej. Nawet jakbyś miał ja tylko jedną to i tak musisz pchać łapy ze dwa razy bo za pierwszym gdzieś Ci spierdoli. Jakby mogły to by się pod kutasa schowały. Niby pierdoła, ale wkurwia niemiłosiernie. Nie wiem czy tylko ja tak mam. Jeśli tak to chyba jestem pojebany. Trzymta się Pany.

42
10

Komentarze do "Kieszenie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Uwielbiam długie penetracje, uwielbiam je pasjami. To pisałam ja, Genowefa Bździągwa, pseudo „cyc piąteczka”.

  0

  2
  Odpowiedz
 3. Mnie wkurwia jak kasjerka zamiast do reki dac mi drobne potem banknot daje najpierw banknot a potem drobne przez co skurwysyny potrafia sie zsunac….

  7

  1
  Odpowiedz
 4. No może tak, ale tylko trochę. Ja tam kładę klucze zawsze do tej samej kieszeni i problem z głowy.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Bo masz tylko jedne spodnie.

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Ja zawsze chowam rzeczy takie jak portfel do odpowiednich, przypisanych im kieszeni i nie mam z tym problemu.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. wiesz czemu zawsze znajdują się w ostatniej? Bo jak znajdziesz, to już dalej nie szukasz 😉

   11

   0
   Odpowiedz
 6. Tu Hieniek z bazaru . Tu u nas mozesz sie zaopatrzyc w mensko torebeczke typu „Pederastka” lub popularny w latach 80 i powracajacy do lask ” Fanny Pack ” ( nie funny= zabawny , smieszny lecz fanny = zad , dupa) . Everything po przystempnych cenach , mejd in China of kors . Zapraszamy . Wspomnij slowo ” Chujnia” -dostaniesz breloczek do kluczykow gratis . Do widzenia -Hieniek .

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Tak, a jak masz pęk kluczy, to zawsze pasuje ostatni.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Dokładnie, kiedyś nawet próbowałem klucza przechytrzyć i szukać najpierw w ostatniej kieszeni i wiesz co? Skurwiel przełaził wtedy do pierwszej…

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Znam to. Klucze to noszę przypięte do gaci, bo nie wyrobiłbym na nowe zamki. Ale takie duperele jak zapalniczka, karta płatnicza, długopis itp. zawsze złośliwie łażą z kieszeni do kieszeni i za chińskiego boga nie można ich znaleźć. Natomiast egzekutor z pro..ta, to się kurwa nigdy nie zawieruszy.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. A j…. was pies, księżniczki, niepodmyte sieroty, do tarcia chrzanu! Mistrzynie strategii życiowych, k…mac

  0

  0
  Odpowiedz