Kilka rzeczy

Chciałam napisać, że najbardziej nienawidzę: 1. ludzi z wiecznym bananem na twarzy z byle powodu, którzy nie potrafią zaakceptować kogoś wkurwionego, bo przecież świat jest taki piękny… 2.przemądrzałych smartów-chyba nie muszę pisać dlaczego 3.Super zwariowanych nastolatek, stawiających siebie w centrum zainteresowania, a jeśli tak nie jest to się obrażają. Według mnie to czyste rozpieszczenie. Ktoś kto nigdy nie zaznał cierpienia i wiecznie cieszy ryja nie jest prawdziwym człowiekiem tylko marionetką z telenoweli. 4.Kogoś kto myśli że mi na nim zależy i że jest nie wiadomo kim, kiedy faktycznie mam go w dupie 5. Kogoś kto myśli że jestem mu coś winna 6. manipulantów i pozerów 7. Wiecznie gadających o sobie i o swoich problemach, oczekujących współczucia. Zwykle przestaję słuchać po 1 minucie. Oprócz tego nienawidzę również większej części świata ponieważ wszyscy są wnerwiający. Prawdopodobnie zawsze będę sama ale chuj z tym. Próbowałam udawać, że kocham ludzi, ale to również mnie wnerwiało i postanowiłam przestać się oszukiwać.

18
43

Komentarze do "Kilka rzeczy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Widocznie skoro opowiadają Ci o swoich problemach to mają do Ciebie zaufanie. Ja bym się cieszył na Twoim miejscu i jako że jestem dobrym przyjacielem wysłuchał. Kiedyś sama będziesz potrzebowała współczucia to wszyscy odwrócą się do Ciebie dupą.
  Zejdź z pesymizmu na realizm. A faceta to kiedyś znajdziesz, pewnie tak zimnego jak Ty.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Dziewczyno to co piszesz świadczy o tym że jesteś normalną,inteligentną i świadomą otaczającej Cię chujni jednostką:)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Wiesz co, współczuję Ci podejścia do całości. To, że coś/ktoś Cię denerwuje to Twoja wina, niczyja inna. Pozdrawiam;]

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Świata nie zmienisz. Ale zawsze możesz zmienić do niego podejście. Czego z całego serca Ci życzę. Pozdro. MD

  0

  0
  Odpowiedz
 6. „To, że coś/ktoś Cię denerwuje to Twoja wina, niczyja inna.”

  Idioto czy przed napisaniem komentarza chociaż nad nim pomyślałeś?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. i vice versa.
  podpisano reszta świata.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. czy zmieni zapatrywanie na swiat czy nie nie zmieni ludzi wokolo niej a tak sie sklada, że sa na ogół gówno warci :/ ból egzystencjalny jest czyms co bardzo trudno przeskoczyc :/ mi sie jeszcze nie udało :/

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A ja się tylko zapytam, czym do kurwy jest przemądrzały smart? Kolejne, żałosne zaporzyczenie z języka nagielskiego?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Polecam wyjazd zagraniczny. Najlepiej sama na co najmniej pól roku – zrozumiesz dzięki temu co to jest samotność i jak bardzo ludzie są ci potrzebni.

  0

  0
  Odpowiedz