Klarnet

Witajcie szanowni chujowicze. Moja chujnia polega na tym, że nieumyślnie rozjebałem klarnet. Piękny, drogi klarnet… i w dodatku kurwa pożyczony. Chujnia straszna, taki klarnet chodził na rynku po 2.500 zł. Trzeba teraz ugadać i płacić. Czasami sobie myślę, czy to dobrze grać na tym instrumencie. Ale co mi teraz po rozterkach, jak się rozjebało. Chujnia i śrut.

57
66

Komentarze do "Klarnet"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. chujnia, rozumiem bo sam gram. Yamaha 450 to była, skoro tyle? a co sie rozjebało, pewnie dzwignie od klapek jebnęły, która konkretnie?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. … nie umiał robić puree…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jak zagrasz właścicielowi na flecie, pewnie jakoś przeboleje stratę.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Znajac zycie, to pewnie byl zawilgocony i popekal… zgadlem?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Rozjebało się łączenie, w miejscu gdzie wchodzi korek, kiedy składa się instrunent. Muszę kupić część zamienną, lub oddać do naprawy klarnet.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @1 ta lewa, ale już nie szkodzi bo i tak idę w masę.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. sklej kropelką, może nie skumają a jak pęknie to juz bedzie na kogoś innego.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Problem stanowi to, że klarnet należy do orkiestry kopalnianej, której fundusze udziela prezes kopalni. Daje on bardzo skromne pieniądze, przez co nawet na wymianę korka musiałem czekać sporo czasu. Oczywiście nie jest ze mnie jakaś sknera. Kupiłem stroik ze specjalnego tworzywa za 130zł, ligaturkę, stojak i wazelinę.
  Co do tego, że popękał z racji zwilgocenia, to jednak powód jest trochę złożony. Tak może zacznę, że przyjechali kuzyni (4-ro i 5-latek). Chwycili za klarnet, który stał na stojaku. Chcąc uniknąć rozjebania, zacząłem odciągać ich od instrumentu. Kiedy jeden trzymał za klarnet, drugi skurwiel wskoczył mi na plecy i w wyniku przeciążenia jebłem na klarnet. Klarnet Beaufetta, francuzki, dobrze, że nie jest to jeden z najdroższych.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. To jest prawdziwa chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Graj na fujarce – na pewno tańsza…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jak kupiłeś wazelinę to jakoś dasz radę, smaruj tylko odbyt regularnie przed i po stosunku..

  1

  0
  Odpowiedz