Kleszcz

Muszę się wyżalić, bo mnie coś irytuje. Byłem w weekend ze znajomymi nad jeziorem, super pogoda, piwkowanie, pływanie – żyć nie umierać. Pocięły nas komary ale to można zaliczyć do ‚uroków’ przebywania na łonie przyrody. Niestety tego samego nie można powiedzieć o kleszczach. Jeden taki mnie upierdolił w rękę. Miałem już kiedyś takiego gnoja który zaraził mnie boreliozą i strasznie się ich boję. Wyciągnąłem sobie gnoja, ale teraz (choć dopiero dwa dni minęły) swędzi mnie i mam czerwonego bąbla i ogólnie cała ręka mnie boli. Co jeśli mam jakieś zakażenie, odkleszczowe zapalenie opon mózgowych, boreliozę znowu albo inny syfilis czy dur. Kuźwa no, takie małe gówno, a tak może spierdolić człowiekowi nastrój. Chujnia i śrut. No nic… pozdrówki, uważajcie na kleszcze i chuj im w dupę.

74
60

Komentarze do "Kleszcz"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie panikuj, pij spirytus

  0

  0
  Odpowiedz
 3. no to rzeczywiście ostra chujnia mnie to ostatnio upierdolił kleszcze w dupe jak se leżałem na trawie .

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Też mnie strasznie irytują te małe skurwysyny. Cały chuj gdyby to było jak komar ot piedolnie, poswędzi, bombel zostanie i taki finał. A to jebane stworzenie nie dość, że się zaczai to jescze biedy może narobić. To chujostwo powinno się wytępić z tej planety!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. na borelioze choruje się całe życie -.-

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Mnie kiedyś kleszcz ugryzł tuż koło pusi. To była wycieczka z samymi facetami, to i kolega musiał wyciągać. Nie było żadnej boreliozy ani innych chorób. Ale co sobie przy okazji poużywał i pomacał…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. A ja już mam dosyć tego tego lata komary,meszki muchy to wszystko gryzie wszystko mnie swędzi wole zimę.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. może dostaniesz jakiegoś zakażenia i umrzesz … szczęściasz.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ja ostatnio miałem to ścierwo koło worka mosznowego dokładnie to kolo lewego jaja wyciągnołem pęsetom żadnych innych nieprzyjemności po tym nie miałem.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. do lekarza gosciu bo z tym gownem nie ma zartow !

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zastanawiające, że ludzkość wytępiła tyle wspaniałych zwierząt, ale nie potrafi wybić gatunku, który jest nie dość, że niebezpieczny to jeszcze mało przydatny ekologicznie.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Powiem Ci, dobrze zrobiłeś, że sam go wyciągnąłeś!. Któregoś razu byłem świadkiem jak matka z malutkim dzieckiem próbowała wybłagać w szpitalu „zabieg” wyciągnięcia kleszcza. Powiedzieli, że jej nie mogą pomóc!! A ponoć to nie pierwsze miejsce w jakim była. Nie wiem na ile w tym prawdy… ale taki świat jest zjebany.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. ja miałem z e sto razy i nic hehe chyba mój organizm się uodpornił

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Ja właśnie dowiedziałam się,ze mam wysoko pozytywny wynik testu na boreliozę,mam „to” już 4 lata,przez nią osteoporozę,reumatyzm i depresje. Niezły dorobek jak na 17lat. Pozdrawiam i radzę uważać na te krwiożercze gnidy i szybko reagować.

  0

  0
  Odpowiedz