Klikbajty

Skąd się wzięła ta debilna moda na clickbaity? To zwykłe oszukiwanie ludzi i nabijanie sobie wejść i wyświetleń tylko przez to, ze tytuł artykułu lub filmiku jest dużo ciekawszy niż sama treśc tego gówna, które media próbują nas karmić. Teraz nikomu i niczemu nie można ufać, bo wszędzie z ludźmi w ciula lecą. Czas odpocząć od tego chłamu i cofnąć się jedną lub dwie dekady wstecz, gdzie wszystko było względnie normalne. Śrut z tym wszystkim.

47
4

Komentarze do "Klikbajty"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To jeszcze pół biedy. Gorzej w niektórych aplikacjach mobilnych, jeśli za takie kliknięcie ci pobierze opłatę na kilkadziesiąt zł. i dowiadujesz się o tym po fakcie znajdując super-tajny i niedostępny dla maluczkich regulamin napisany kruczkiem, żebyś przypadkiem się nie doczytał.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. 2018-07-31 22:23

  Moja chujnia polega na tym, że bardzo źle znoszę gorąco. Kiedy na dworze jest więcej niż 30 stopni, od razu czuję się jak jebane lepiące się zombie. Teraz najlepiej byłoby zamknąć się w domu i nie wychodzić, ale to niemożliwe. Mam psa, któremu upał widocznie nie przeszkadza w zapierdalaniu po osiedlu przez bite pół godziny. Jakby tego było mało, muszę odwołać spotkanie na mieście, bo po prostu nie dam rady nigdzie wyjść. Jeszcze parę takich dni i spierdalam na Syberię.

  1

  2
  Odpowiedz
 4. Klikbajty ? To jak , kurwa , chlamydia internetu … Najgorsze sa .. Trojan Horses !!! I got 347 of these fuckers , storming my firewall … Took over an hour to clean up that crash … My boner melted ( talking about anti-climactic ) . Fuk dat . Got my phone unlocked after a week . To je chujnia , pane Havranek , to je chujnia !

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Antyweeep i spajderswep-najgorsze klikbajtowe szamba razem z tymi ich pseudoartykułami o niczym.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. I na dodatek te redaktorzyny spedalone.

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Większość clikbaitów służy do robienia kasy. Np. wrzucasz debilny filmik na jutuba, ludzie klikają, oglądają, komentują. Jutub wyświetla im reklamy, a tobie płaci po parę groszy za każdy klik. Najgorsze, że w tym modelu biznesowym jutub czy fejs mają w dupie czy zamieszczona treść jest prawdziwa, czy nie. Interesuje ich tylko kasa. Im więcej kliknięć, tym lepiej. A najlepszą klikalność mają fake newsy.
  W zjebanych czasach żyjemy. Media społecznościowe robią nam wodę z mózgu dla kasy.

  0

  0
  Odpowiedz