Kłótnia w domu

Dowiedziałem się ostatnio, że mój ojciec flirtuje z jakąś kurwą. Matka się wściekła… całą noc się kłócili – dokładniej ona darła się na niego, usłyszałem takie wiązanki, że szkoda gadać. Oj chciałbym plunąć w twarz tej suce, która niszczy moją rodzinę..

26
34

Komentarze do "Kłótnia w domu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „Oj chciałbym plunąć w twarz tej suce, która niszczy moją rodzinę” <-- to chyba masz na myśli ojca? bo to jak rozumiem JEGO wybór?

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Do typa od pierwszego komenta.
  Jemu chodzi o te laskę z którą flirtuje ojciec. Czytaj ze zrozumieniem.

  A do autora. Dowiedz się kto to jest i obij jej mordę 😛

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Do drugiego komentarza: Odpowiedz sobie na pytanie – kto zdradza? Ta kobieta czy jego ojciec?

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Odpowiedzcie sobie na pytanie co ma dluzsza pale? Szczur czy Jeż?

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Odpowiedz sobie na pytanie: czy długość pały jeża nie jest większa niż długość Twojego prącia?

  2

  0
  Odpowiedz
 7. u mnie jest podobnie,ale rodzine niszczy brat. . .

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Weźcie się jebnijcie w łeb…

  1

  1
  Odpowiedz
 9. Odpowiedzcie sobie wszyscy na pytanie: Jeśli on już nie kocha swojej żony to po cholerę udawać, że wszystko jest ok ? Przynajmniej nie musi już nic ukrywać sytuacja jest jasna a winni są wszyscy – ona bo zarywa żonatego faceta, on bo z nią flirtuje i matka bo widocznie nie daje(bez dwuznaczności) tego czego mu brakuje.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Odpowiedzcie sobie na pytanie: Czy jesteście pojebani?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zgadzam się z autorem/autorami komentarzy numer 1 i 3. Ten kto zdradza jest skurwielem i to on zasługuje na obicie mordy, a osoba, z którą zdradza co najwyżej może być żałosna.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Odpowiedzcie sobie na pytanie: Co ma długość pały jeża, kreta, szczura i misia puchatka do stosunków damsko-męskich?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ale co znaczy „flirtuje”? Uśmiecha się do koleżanki w pracy, czy wylizał komuś podwozie. Że tak spytam autora. A czytanie ze zrozumienem to rzeczywiście cnota, rzadko obdarzeni są nią damscy bokserzy.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. twój ojciec sam rozbija swoja rodzinę, nikt mu nie każe z nią flirtować. Jakby nie chciał to by tego nie rozbił. Ale najlepiej wszystko zwalić na nią bo tatuś taki biedy że nie potrafi odmówić…

  0

  0
  Odpowiedz
 15. To może zacznij od tatusia co? Bo tamta kobieta jest pewnie raczej wolna, a to on Ci rodzinę niszczy. A nie, wybacz, pewnie zmusiła tatusia, on niewinny.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Chujowicze, ale jesteście pojebani :)))))))))
  Pogadaj z ojcem!

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Zamiast chłopakowi radzić, to Wy wypisujecie ” o chuju jeża”, to jest przykre!!! A do autora powiem tak, może pogadaj z Ojcem, niech wytłumaczy Ci dlaczego to się dzieje, nie zawsze przy rozpadzie małżeństwa jest obwiniana jedna osoba, często zdarza się tak, że to obydwie strony tego chcą. Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa.

  0

  1
  Odpowiedz