Klub Szczania Bez Wstawania

Wiem z pewnych źródeł, że na tym forum brylują znamienite osobistości ze świata nauki, biznesu i kultury. Zapraszam otwarte serca i umysły, kierujące się ludzkim dobrem, do współpracy w kwestii objętej zupełnym tabu – szczaniem. Jakże to dziwne, że powstała masa udogodnień wszelkich aspektów ludzkiego życia, nawet we wstydliwych kwestiach – można zamówić wibrator w kształcie owcy na kutasa. Brakuje natomiast udogodnień w kwestii szczania. Jak się sprawnie wylać podczas jazdy na rowerze, w śpiworze w namiocie – zwłaszcza zimą, w łóżku, na kanapie, w samochodzie, w pubie? Dlaczego gdy w nocy ciśnie nas pęcherz, to musimy się wybudzać, wyłazić spod ciepłej kołdry, zasuwać do łazienki, budzić współlokatorów, palić światło, celować w kibel, spuszczać wodę, wycierać kutasa w firankę i zasuwać z powrotem do łóżka? Dlaczego nie możemy po prostu leżąc odkręcić kranu w kutasie i dalej delektować się snem? Ja zrobiłem u siebie w materacu mini pisuar. Śpię na brzuchu. Wyciąłem na wysokości kutasa niewielkie koło i wstawiłem tam małą umywaleczkę ze spłukiwaniem. Oczywiście z dopływem wody i odpływem. Śpię z kutasem w tej umywalce. Jak się w nocy zbudzę, to od razu leję. Super sprawa. Nawet jak ze 3 razy się obudzę na szczanie, to nie zaburza mi to cyklu snu, bo po sprawie natychmiast zasypiam. Potrzeba nam więcej takich wynalazków, ich popularyzacji i oswojenia z nimi społeczeństwa. Covid pokazał, że pełno sprzedajnych kurew wśród aktorów, to im chyba taka reklama ujmy nie przyniesie większej? Potrzebujemy też zrzeszać się w grona sympatyków – stąd pomysł na Klub Szczania Bez Wstawania. Zapraszam.

12
10

Komentarze do "Klub Szczania Bez Wstawania"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. wylecz chuju prostatę to będziesz spał do rana bez szczania

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Chujowiny masz wełbie .

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Dobra koncepcja na doktorat.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Jak żyć gdy musisz ruszyć dupę aby się wyszczać ? Problem na skalę światową.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Dobre! Powinieneś jeszcze poprowadzić rurkę podłączoną do zbiornika z browarem do ust tak żebyś nie musiał wstawać żeby napić się.
  Genialne bo to 2 w 1 chlasz i jednocześnie szczasz!
  Idealne rozwiązanie na kamienie w nerkach.
  Żeby jeszcze tak można było srać nie wstając z łóżka.

  3

  0
  Odpowiedz
 7. Pan twój nie dołączy do twojego klubu , natomiast podziela twoja opinie o sprzedajnych aktorach patałachach.
  Zaprawdę idź w ślady Pana swego i wywal telewizor na śmietnik ( o sprzedajnych aktorach Pan twój wie z innego źródła niż telewizja ). / Mesio

  2

  1
  Odpowiedz
 8. Przecież wystarczy nałożyć kondona na chuja. Chyba że spodziewasz sie dużo nasikać, np. po 3 piwach to idź spać z chujem w butelce. W szpitalu już dawno używają takiego zbiornika co się nazywa kaczka, taki płaski dzbanek z uchem.
  Salowa pomaga włozyc chuja do otworu, gdy masz obie ręce w gipsie. śrut

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Wcale nie „fake”, dawno już w szpitalach są „kaczki” do sikania w łóżku; dla chłopakow: dzbanek z jedną rurka, dla dziewczyn: z szeroka rórka. Bo dziewczyny szczą prysznicem. Przecież byłem w szpitalu na przepukline, to mnie tak bolało, ze nie nie mogłem wstać do kibla. To się krzyczało: „siostro! kaczkę!….do sikania” albo „siostro! basen! do srania”.śrut

   1

   0
   Odpowiedz