Kobieta (nie)normalna.

Mam 173 cm wzrostu, ważę 54 kg i uważam, że jestem gruba. Zdaję sobie sprawę z tego, że jestem nienormalna, ale patrząc w lustro widzę tylko tłuszcz. Każdy, komu się zwierzę, puka się w czoło i mówi zazwyczaj „jak Ty jesteś gruba, to jaka ja jestem?!’ (taa, ZAZWYCZAJ to kobiety). Nie pomagają mi takie ‚słowa otuchy’. Przez swoje zrycie mózgownicowe nie lubię luster, tym bardziej swojego odbicia w nich. I chujnia, że tak powiem, bo jestem nienormalna.

31
63

Komentarze do "Kobieta (nie)normalna."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Moja baba też tak miała. Aż do wczoraj, kiedy poszedłem z nią po coś do apteki i zobaczyła całą rodzine otyłych grubasów kupujących insuline i leki na nadciśnienie. Od tamtej pory nie wspomniała słowem o tym, że jest ‚gruba’. Także, przestań gęgać.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. moja rada – strzel sobie… baranka na poprawę funkcjonownia mUzgu.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. pewnie twarz masz zrytą,stąd te kompleksy

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Uwierz że psychiatra może Ci pomóc i nie wahaj się do niego pójść bo spierdolisz sobie fajne ciałko. Jest jeszcze jedno rozwiązanie twojego problemu, nic nie stracisz a możesz zyskać dużo. Zrób sobie zdjęcie w skąpym stroju wrzuć na jakiś serwer wstaw linka zamarz wcześniej twarz i zobaczysz po komentarzach czy obrastasz w tłuszcz co jest niemożliwe przy takiej wadze, pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 6. nie jesteś nienormalna, może jesteś anorektyczką. Szukaj pomocy u specjalisty

  0

  0
  Odpowiedz
 7. psycholog, bo inaczej grozi Ci anoreksja…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Zacznij się odchudzać lepiej, bo za niedługo będą za Tobą z harpunami latać.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. 173 cm, 54, kg? powiem ci szczerze, masz jeszcze co zrzucać.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Od autorki: to była prowokacja. @2 Mam wrażenie, że to komentarz niewyżytego nastolatka. @3 ak chadzasz do sklepu, to z zazdrości kupujesz to co ludzie przed Tobą? ; ) @4 ZBOCZENIEEEC! @7 Nie wiem, bo co odwiedzasz chujnia.pl, skoro kipisz ironią na widok całkowicie powszechnego problemu wśród kobiet. Pozdrawiam ciepło. : )

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @9 Do autorki: Założę się, że jedyną prowokacją jest twój paskudny ryj

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @ 10: Zapraszam do oglądnięcia. ; )

  0

  0
  Odpowiedz