Kobiety dające facetów

Dzień dobry.
Ostatnio strasznie wkurwiają mnie baby udające facetów. Co to znaczy ? Już śpieszę z wyjaśnieniem – otóż jest to powszechne ostatnio zjawisko udawania kobiety innej niż wszystkie, która rozumie facetów jak żadna inna. Jest to wygłaszanie tyrad w stylu ” wole pracować z facetami, są tacy konkretni” lub ” Nie mam w ogóle koleżanek, a samych kolegów”. Myślicie, że to czyni was bardziej kól? Błąąąd! chujnia i śrut Proszę Państwa.

45
99

Komentarze do "Kobiety dające facetów"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Cool sie pisze, debilku. To po pierwsze. A po drugie: jako kobieta mam tak samo. Pracujesz z facetami, po pracy masz kolegow, a nie kolezanki= nie ma plotkarstwa, zazdrosci, ciaglego gadania o fatalaszkach i pieluchach.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nie, po prostu większość kobiet zadaje się z facetami, bo nie potrafią się z innymi głupimi pindziami dogadać. Większośc ogarniętych kobiet zadaje sie głównie z facetami.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Baby przecież są podludźmi, dlatego wolą facetów mieć za kolegów lub przyjaciół a nie tylko pręta wciskającego ją w cipsko, wiedzą że faceci są bardziej inteligentni dlatego tak mówią że są konkretni, no bo to prawda, patrzcie np. na mnie kurwa jestem gość normalnie znam wszystkie sztuki walki, umiem programować w wielu językach, i mam super zbudowane ciało przez ciężkie treningi i ważę 80kg przy wzroście 176cm i dlatego jestem taki zajebisty a to że na studia to byle jaki ciula może iść to ja wolę iść do policealne na dwa lata jeszcze raz na kierunek informatyczny. Bo nie liczy się wykształcenie ale hart ducha i być najsilniejszym wojownikiem ale ja się nazywam Izolator i Hybryda doskonała a niektórzy mówią na mnie Prorok.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. No, suchy kupsztol w majtach.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. do admina: przepuszczając taki rzadki kał robisz do wlasnego ogródka

  0

  0
  Odpowiedz
 7. tak, wolę pracować z facetami. i tak, mam większość kolegów. baby są pojebane. to pisałam ja, kobieta 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Wiadomo, że co bardziej ogarnięte i piękne kobiety wolą spędzać czas i pracować z facetami. Po pierwsze stwarza to okazje do spontanicznego ruchańska. Poza tym większość mężczyzn w przeciwieństwie do większości kobiet, ma konkretne zainteresowania. Można porozmawiać o czymś więcej niż tylko o szminkach, szpilkach i pieluchach, i obgadywaniu bardziej urodziwych i inteligentnych, co właśnie czynisz. No i praca z facetami to konkret, a nie jakieś pierdolone fochy, podchody, fałszywe zachowania, podstepne zagrywki.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. To nie jest zadne udawanie tylko tak poprostu jest ,lepiej nam sie gada z facetami i tyle a tobie gowno to tego zajmij sie swoim zyciem

  0

  0
  Odpowiedz
 10. „. Myślicie, że to czyni was bardziej kól? Błąąąd!” ha ha ha ha aha…ale idiota. COOL…..

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Gdzie ty kurwa mieszkasz?!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Bo to prawda, że w męskiej grupie jest o wiele lepiej. Jesteśmy inaczej skonstruowani i faceci potrafią w grupie naprawdę dobrze pracować, potrafią być bardziej sprawiedliwi ponieważ mózg nie wplątuje we wszystko uczuć, potrafią stworzyć sobie jakąś hierarchię i jej przestrzegać oraz co najważniejsze potrafią rozwiązywać problemy (w ten czy inny sposób, ale rozwiązują). Większość kobiet natomiast ciągnie do samców alfa i mogą nawet próbować łamać ustalona hierarchię by do niego dotrzeć. Konkurują między sobą za pomocą tej całej jebanej mody i coraz to dziwniejszych sposobów na „upiększanie”, a prawda jest taka, że facet ma w dupie takie detale. No chyba, że akurat natrafimy na jakiegoś fetyszystę. Dla niego najważniejsze jest by kobieta była seksowna (co najczęściej wiąże się ze szczupłą sylwetką), wierna i była dobrą matką/potrafiła zadbać o dom. To ostatnie to i tak tylko by ich trochę odciążyć, bo jakby facet chciał, to zrobi wszystko co potrafi kobieta (za wyjątkiem rodzenia i karmienia piersią) i to lepiej. No i oczywiście kobiety nie potrafią rozwiązywać swoich problemów co widać chociażby w chujni zatytułowanej „Prawda”. Kurwa, przecież cała nasza cywilizacja została zbudowana przez mężczyzn i to na nich się głownie opiera. Gdyby nagle z naszej planety zniknęli mężczyźni na kilka miesięcy, zniknąłby transport, energetyka, przemysł, nikt nie utylizowałby zanieczyszczeń. Wszelkie sklepy i magazyny opróżniają się w kilka tygodni a potem ludzie znikają z powierzchni ziemi. No, może poza jakimiś rolniczkami których nie dopadły wędrujące głodne masy z miast. Co natomiast stałoby się gdyby poznikały na kilka miesięcy kobiety? Niemal całkowicie brakuje pielęgniarek, w supermarketach nie ma kto towaru kasować, pewnie jakieś 50-60% składu nauczycielskiego znika i gromadzi się nadmiar kawki w urzędach, bo nie ma już panienek w pośredniakach, które zresztą nie byłyby już w takiej sytuacji potrzebne. W skrócie z początku drobny zamęt po czym powrót do normalności. Tak więc dziewczyny które mówią że lepiej im w męskich grupach mówią prawdę. Problem zaczyna się pojawiać gdy za dużo kobiet przyklei się do męskiej grupy. Wtedy zaczynają mieć tam głos i grupa traci atuty typowe dla męskiej grupy. Dlatego kobiety powinny być odizolowane od roboty i innych ważnych spraw, a mężczyźni powinien mieć oddzielny czas na robotę i dla swoich kobiet, a nie tak jak teraz, że wszystko jest wymieszane i mamy jedno wielkie gówno i chaos.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Ja tych kobiet wolących męskie towarzystwo jakoś nigdy nie widziałem. Ani na studiach, ani w pracy. Z resztą faceci z własnymi pasjami i zainteresowaniami (mam na myśli coś innego niż najebać się i spuścić komuś wpierdol), są własnie według nich nudni.
  Kuba, którego znudziła już walka z wiatrakami…

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @3 „(…) i dlatego jestem taki zajebisty” Zajebiście to ciągnąłeś druta zapinany w dupsko wczoraj w parku.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Jedenaście!Nie wiem co ty jesteś,ale masz rację!To jest to-powrót do normalności!Takie proste że aż siedzę na podłodze

  0

  0
  Odpowiedz
 16. uuuuuuuu biedna dziewczynko czyżby żaden facet nie chciał się z tobą zakumplować?

  0

  0
  Odpowiedz
 17. bo to gender

  0

  0
  Odpowiedz
 18. A co? Żadna dziewczyna nie chce się z Tobą za kumplować? Gówno Cię to obchodzi! Ja mam kolegę, z którym dzielę swoje smutki, pragnienia i inne bzdety… dlatego że tak wyszło-po prostu nie znalazłam sobie kolezanek

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @3 – A tak jak coś to w domu wszyscy zdrowi ?

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Zacznijmy od tego iż głównym celem zróżnicowania płciowego w przyrodzie jest kontynuacja istnienia biologicznego gatunków, ludzie też nie są wyjątkiem i trwa to nieprzerwanie od kilkuset milionów, a nawet kilku miliardów lat, jeżeli weźmiemy pod uwagę najprostsze formy życia. To kobieta i mężczyzna razem tworzą siłę, natomiast odseparowanie tych dwóch biegunów sprawia że jesteśmy tej siły pozbawieni. Więc logiczne wydaje się że kobiety podświadomie dążą do kontaktów w męskim towarzystwie na wszystkich płaszczyznach życiowych, jednocześnie przemycając pierwiastek żeński do takiego otoczenia, gdyż interakcja zawsze działa w obie strony i to sprawia że dane środowisko funkcjonuje w jak najbardziej naturalny sposób. Zarówno kobiety i mężczyźni wnoszą swój wkład w rozwój ogólny we wszystkich wymiarach naszego życia, poczynając od najbardziej podstawowych filarów jakim jest tworzenie rodziny a na bardziej złożonych i dotykających sfery ogólnospołecznej kończąc. Aby cokolwiek mogło właściwie funkcjonować konieczna jest równowaga i właściwy balans, zarówno kobiety jak i mężczyźni mają swoje miejsce w życiu i swoje cechy naturalne, oraz ukształtowane przez kulturę, wychowanie i samoświadomość, chociaż czasami wydają się być różne od siebie, to jednak jako całokształt poruszają się w tym samym kierunku, więc nie ma sensu polemizować o tym kto jest głównym motorem napędowym w tym kole żywota naszego i rozwijać przy tej okazji cały wachlarz seksistowskich argumentów, tak samo jak nie ma sensu dowodzić iż jadąc samochodem do celu ważniejszy jest zawsze zakręt w prawo, niż zakręt w lewo. Tak czy owak jak stara mądrość ludowa powiada kobieta bez mężczyzny więdnie, a mężczyzna bez kobiety głupieje, więc warto utrzymywać relacje interpersonalne pomiędzy kobietą i mężczyzną nawet na poziomie współpracy zawodowej, jeżeli jest to możliwe, a nie tylko jeżeli wchodzą w grę potencjalne kontakty intymne wynikające z instynktownych popędów.

  0

  1
  Odpowiedz
 21. Moja loszka nikogo nie udaje – jest nader autentyczna, gdy wieczorem robi mi wspaniałego loda i jeszcze dziękuje, że jej na to pozwalam.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. @11 Słyszałem niedawno taki dowcip: Co by było, jakby światem rządziły kobiety? Z jednej strony byłoby ok, bo nie byłoby wojen, ale za to wszystkie kraje byłyby na siebie poobrazane. 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 23. tzn? Te kobiety udajace facetow lubia anal? bo nie rozumiem hehehe

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Ty, hybryd hart duch rwij se klacki kolo picki walenty… ale zajebisty i do przodu gostek…

  0

  0
  Odpowiedz
 25. chyba dające facetom…

  0

  0
  Odpowiedz
 26. cool – dziękuję wszystkim, ja pierdolę, no naprawdę nie wiedziałbym za chuja, że nie kól, i miałbym nocne sranie i nietrzymanie moczu. dzięki, dzięki dzięki jebitne..

  0

  0
  Odpowiedz
 27. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Baby ZAWSZE się pożrą. Taka ich perfidna i chujowa natura.

  0

  0
  Odpowiedz