Koktusia znów chce spać

Przecież tego już za wiele, chujnia z patatjnią największej miary. Mieszkam razem z rodzicami i siostrą z dzieckiem w bloku z wielkiej płyty na typowym osiedlu. Przychodzę sobie w nocy otwieram browarka, odpalam gierkę na kompie. Nagle wpada siostra i cedzi przez zęby że Koktusia chce spać i mam zachowywać się cicho. Kurwa mać w swoim mieszkaniu mam na palcach chodzić? Nic z tych rzeczy. Znam swoje prawa i nie dam się wydymać nawet własnej siostrze. Rodzice trzymają jednak jej stronę. Chuj mnie to obchodzi.

54
74

Komentarze do "Koktusia znów chce spać"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bądź cierpliwy.Koktusia za jakiś czas zacznie sprowadzać do domu koleżanki.Wtedy zapomnisz o dzisiejszych cierpieniach.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Powiedz jej krótko – SPIERDALAJ !!!

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Jebnij sie w łeb matole i nie truj dupy. Nazwanie dziecka KOKtusia? Czuć tu dresiwską patologią i ciążą siostruni z dyski oraz śmierdzącego tanim petem BMW na gaz.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. To nie jest Twoje mieszkanie pajacu tylko rodziców , nawet laska cię kopnęła w dupę niedawno , jesteś dnem i niebawem rodzice też cię wypierdolą a wtedy dopiero zacznie się chujnia:)

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Mam dziwne wrażenie że już to czytałem….

  1

  0
  Odpowiedz
 7. A co to jest koktusia?

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Spierdalajcie – ty, gimbusie, twoja puszczalska siostra i obsrana koktusia. Mam na was wyjebane.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. A gdzie dawca plemników, z których powstała sroktusia ? A siostrze powiedz, że trzeba było nóg nie rozkładać

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Właśnie chcę cię gorąco zapewnić że na najbliższym zgromadzeniu rady bezpieczeństwa europy będzie omawiana ta kwestia, Koktusia, starzy i siostra cichodajka będą objeci sankcjami.

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Ale widzisz, to mieszkanie twoich rodziców a nie twoje. Skoro oni popierają twoją siostrę to znaczy, że masz ustąpić. Pełne prawo decydowania o tym jak się zachowywać (o ile nie przeszkadza to innym w bliku) miałbyś w swoim mieszkaniu. W mieszkaniu rodziców masz pełne prawo do tego by się wyprowadzić, jeżeli ci nie pasuje.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Wyprowadź się.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. pzdr. kogoś z pierwszego kom. Co racja to racja. Schwerte.de 😉

  1

  0
  Odpowiedz
 14. co za patole patole z was ze mieszkacie z rodzicami i jeszcze do tego siostra to samotna matka. i jeszcze do tego ty na dokladke, looser ktory po robocie wychleje czteropaka i jutro znowu do agazynu na 12 godzin. dzwonie po eksterminatora karaluchow, bo zaleglo sie 5 takich w mieszkaniu w wielkiej plycie i zaczely sie mnozyc!!

  1

  1
  Odpowiedz
 15. rozpieszczony gimbus.;/

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Znowuż ta Koktunia? No ale mieszkasz u rodziców, tak? No to oni rządzą, stety/niestety.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Po chuj piszesz tą samą chujnię drugi raz z rzędu cwelu ? Już raz dostałeś zjebę, że dziecku spać nie dajesz. Nie ogarniasz tego ? Musisz się debilu dowartościować że niby ktoś cię poprze ?
  Wypad z chujni razem z Koktusią. Chuj mnie to obchodzi.

  0

  1
  Odpowiedz
 18. Tu Koktusia – wuja, pij sobie tego browara ale nie wal tak łokciem w ścianę bo nawet sąsiedzi z góry się skarżyli, że nie dość, że wydajesz te jęki uuuu, uuuuch, uuuuuff, to budzisz wszystkich. Kuba z przedszkola, który będzie słynnym lekarzem, bo zawsze chce bawić się w doktora mówi, że to normalne ale ja tam swoje wiem. Jak zarabiasz 17 tysi netto i jeździsz mesiem to chociaż te zdjęcia owiec pozdejmuj ze ścian, wiem bo widziałam u ciebie… A tak poważnie to tak trudno ci wykrzesać trochę szacunku dla innych? No weź nie bądź kolejnym polskim chujem

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Kurwa bo to polskie buraczane warunki: wszystkie pokolenia mieszkaja na jednej kupie.Zasrana Cebulandia.A ta od Koktusi (co to za imie???) jak sie ruchala bez pomyslunku, to niech teraz ma. Niech nie angazuje wszystkich w Koktusie, bo to jest jej wysrajdek. A tak naprawde to szkoda mi waszych rodzicow!Zamiast miec spokoj na stare lata, musza znosic Koktusie-Sroktusie, kurweska corunie i jeszcze ciebie- wrazliwego nerwusa. Chuj z takim zyciem po polsku.Wypierdalaj za granice.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Jedz budyń.

  0

  0
  Odpowiedz