Koledzy

Czy ty masz takich zjebanych znajomych z neta, co piszesz z nimi normalnie i jest dobrze, a oni ci kurwa gadają, że jesteś jebanym gejem, rudym, a jeszcze łysym jednocześnie? Czy nie wkurwia cię to, że zasłaniają się oni jednym jebanym linkiem z jakąś kurwa kartą od FIFY albo memem, gdzie kurwa o tobie piszą, potem się podniecają przy wszystkich tym? Czy nie wkurwia cię to, że normalnie ty ich ciskasz, pomagasz i chuj wie co robisz, chronisz ich przed tym, co oni kurwa mówili, nie mówisz, że boją się na Skypie rozmawiać, a oni kurwa wszystko wymyślają? Mnie takie typy zajebiście wkurwiają, potem jeszcze myślą, że to nic, że kurwa to normalne, a potem pierdolą „E ty, ale ja to mam zjebanych kolegów w szkole”. Zagram z takim typem w jakąkolwiek grę i będę lepszy to nic nie mówię, ale jak się trafi, że on będzie lepszy to już kurwa, że cipa i że jest lepszy. Na dodatek kurwa obrażają mnie za moimi plecami, a ja się dowiaduję o tym od tych prawdziwych kumpli z neta, a nie od jebanych dzieciaczków z neta, co w necie są królami, a w swoim świecie gnidami. Takim typom najchętniej bym kurwa dał kilka razy po ryju i niech się odpierdolą, a nie pseudo przyjaciele co myślą, że się ze mną zajebiście dogadują w każdej chwili mi kurwa nóż w plecy wbiją. Wszystko by było dobrze, ale jak chujom brakuje takiej zajebistej cechy jak szczerość do wyznania wszystkiego przed ludźmi, a nie kurwa za czyimiś plecami i udawanie „kumpli”. Tyle miałem do dodania i mam nadzieję, że jakaś osoba podobna do takich ciot przeczyta to i się kurwa w jego łbie wszystko uporządkuje.

16
84

Komentarze do "Koledzy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Koledzy z neta, yhm…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. zrozumialem z tej sraki tylko pierwszy i ostatni wers

  0

  0
  Odpowiedz
 4. I dlatego jestem introwertykiem i jebią mnie wszyscy staram się upierdalam wszystkie kontakty…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Koleś ale pojeb z ciebie…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Poszukaj jak najprędzej dobrego terapeutę od psycho uzależnień puki nie jest jeszcze za późno.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Kurwa, gimbie, get a LIFE!!! Na początek stówa w łapę i idź do takiej pani, co zrobi ci za ten banknot dobrze. Ewentualnie idź na dyskotekę, spij jakąś (w twoim wypadku, to może być nawet i „jakiś”, gorzej niż teraz na pewno nie będzie, możesz tylko zyskać) w trupa i ona (on) ci zrobi dobrze. Tylko pamiętaj o prezerwatywach, zdrowszy będziesz, życia sobie nie zjebiesz, a co dla reszty normalnego świata najważniejsze: się ćwoku nie rozmnożysz (to w przypadku, gdy jednak wybierzesz cipkę).

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Mnie to JEBIE, bo wiem, że jak co wieczór moja pała będzie wyssana do ostatniej kropelki przez moją cudowną, oddaną loszkę.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Kurwa co za lamus. Zamiast oderwać się od jebanego kompa i zobaczyć że za oknem jest NORMALNY ŚWIAT, poznać LUDZI, pobawić się, popić, poruchać etc. to siedzi pała i się użala ze jakieś downy po nim jada. Idź rudy łysy pedale i wychędoż się sam.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. zrób laskę korwinowi

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Czy ty kurwa dziecko ukończyłeś chociaż podstawówkę ?!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Co to za bełkot? Widzę literki, nawet jakieś wyrazy, ale nie tworzą one żadnego sensu…

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ty, przelicz resoraki i klocki bo może ci jeden z drugim zajebał po koleżeńsku…

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Do 8@ Hej zamienisz swoją świnie za mojego żuka ?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @14. „Do 8@ Hej zamienisz swoją świnie za mojego żuka ?” Nie, bo nie masz w nim sprzęgła, a sprzęgło do Żuka ciężko dostać.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. #9. Mówisz o ziomalach w dresach spod klatki? Popić taniego piwka, podymać jakiegoś paszczura na klatce schodowej i posiadanie oczywiście „fury” to marzenie każdego Polaczka z blokowiska. To twój świat. W najlepszym razie „zagranica” od strony zmywaka.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. @16 bardzo dobrze żeś to stwierdził/aś. 5 gwiazdek dla Ciebie za kwintesencję polaczków.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @16 Kurwa jak można być tak ograniczonym. Jeśli masz taki obraz całego świata a nie tylko swojego jebanego podwórka to nie dziwne że nawet frajerstwo z sieci kładzie na ciebie laskę.

  0

  0
  Odpowiedz