Kolejka do kibla

Z racji zmiany lokalizacji biurka w robocie bliżej mi teraz do toalety, w której jest tylko jedna kabina. Nie dość, że nie pachnie w niej fijołkami, jak w tej na drugim końcu biura, z której dane mi było korzystać wcześniej, to jeszcze zdarzają się „kolejki”. Chujnia wygląda tak, że jest sobie łazienka, w niej umywalka, a dalej za drzwiami małe pomieszczenie z kibelkiem. I nie wiem, ja też jak wchodzę i widzę, że zajęte, to czekam, bo mi się nie chce znowu dymać przez pół biura, ale kurwa czekam na zewnątrz! A nie stoję jak ten sęp i czekam aż się ktoś wysra. Ludzie, srajcie i dajcie srać w skupieniu.

79
86

Komentarze do "Kolejka do kibla"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Polacy to prości ludzie!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. U mnie w pracy to samo. Ja mam wstydliwy pęcherz i nawet siku nie mogę zrobić jak ktoś stoi za drzwiami i jeszcze twarzą do tego okienka. Zawsze przychodzą myją kurwa te swoje kubki termiczne i nie dają się załatwić Można chyba 3 minuty poczekać na korytarzu. Daję 5 gwiazdek bo mnie to też wkurza.
  PS. Księgowa dzień w dzień koło 10 chodzi na kupę i nie raczy posprzątać po sobie sraki, która zawsze zostaje po jej nasiadówie. O smrodzie nie wspomnę aż na korytarz daje. Można se do cholery jakiś sprej na smrody kupić chyba?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. ad 1 – dokładnie. i jest to najdelikatniejsze określenie

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jak kurwa można srać w nie swoim kiblu? Zawsze mnie to wkurwia że nie wysra się taki po pracy albo już ostatecznie przed (i łazi cały dzień z zatartym rowem) i ile razy nie wejdę do kibla w jakiejś firmie żeby się odlać, to muszę wdychać czyjeś gówno. I nie tłumacz się że musisz, jakbyś się postarał to przestawiłbyś sranie na odpowiedni czas, ja z tym nigdy nie miałem problemu. A jak srasz więcej jak raz dziennie to znaczy że za dużo wpierdalasz i jesteś gruby i srasz na dwa podejścia bo na raz to byś zapchał kibel. Widocznie tamten pierwszy kibel był używany przez ludzi mojego pokroju a ty jedyny w nim srałeś więc cię przenieśli na inne biurko. Jak wspomniałeś pachniało tam fiołkami a po niczyim sraniu w kiblu tak pachnieć nie może. Zarząd każdej firmy to w większości inteligentni ludzie, nie każdy ma stanowisko kierownika za zrobienie gały jak mesio.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. też to miałem w robocie, kible za takimi przegródkami, koedukacyjny… więc srasz, ktoś obok Ciebie za dechą a jeszcze 5 osób gada z pół metra od Ciebie i czeka albo ręce myją
  komfort przy sraniu jest WAZNY!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. sraj i pozwól srać – piękne przesłanie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Sranie w godzinach pracy??? To jest niedopuszczalne! Masz zapjerdalać i wykonywać swoje obowiązki.Ot co.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Zwiększ masę.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. TY CIOTO BEZ WOJA ! Jakbyś służył w pododdziale bojowym, to byś się kurwa nauczył srać przez nogawkę przy całej kompanii i wcale byś się nie stresował.Co za markotna biurwa no, zapierdalaj na betoniarkę jak ci w biurze nie leży.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Ciesz się, że Mesio wspaniałomyślnie zniósł opłaty za korzystanie z WC w łódzkim oddziale podczas wakacji. Od 1 września znowu 5 euro. Wracaj na taśmę.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Leniuchy, tylko by srali i srali.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Niestety,jak mama nie nauczyła w domu podstawowych rzeczy,to potem to wszystko wychodzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. kocham Cię za ten wpis :*

  0

  0
  Odpowiedz
 15. ja sram raz na tydzień. kloc jest twardy, olbrzymi i kwaskowy w smaku. Weekend to najlepsza pora na wyprodukowanie czegoś tak wspaniałego. Zaprzyjaźniony rolnik odbiera ode mnie nawóz a ja pomagam mu toczyć Filemona do jegk wioski. Tam później wspólnie strugamy rysia.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Chujnia stawiacza pokaznych rozmiarow parujacych klocow, oblepiajacych muszle.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. No to kurwa co za problem ? Wysraj się przed wyjściem do pracy, a najlepiej nasraj na to wszystko !

  0

  0
  Odpowiedz