Kolejki

Witam. Ja mam taki problem. Jestem w Biedronce i idę do kas, a tam oczywiście kolejki. Nie wiem na którą się zdecydować. Oczywiście chcę jak najszybciej być obsłużony. I zaczynam rozważać (co już jest dla mnie strasznie wkurwiające) stanę w tej, albo nie w tej, albo w tamtej. W końcu sie decyduje na jakąś. Za mną staje gość ale po chwili zmiena na inną. I co się okazuje? Gość który był za mną zostaje obsłużony przede mną. Kurwa znowu źle wybrałem, trzeba było iść do tamtej kasy. To jest moja Chujnia.

56
82

Komentarze do "Kolejki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Hahahahahaha,takie zajebiste i do tego życiowe.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To nie chujnia,to klasyczny Paradoks Kolejkowy.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ja zawsze stoję między kasami i rozważam wszystkie za i przeciw. W jednej kasie szybciej, wtedy żałuję niepodjętej decyzji, w drugiej już tez by mnie obsłużyli ale czy w tej pierwszej teraz nie pójdzie szybciej? Jednak tak, idzie szybko w chuj. Ale po chwili bluza bez metki chuj wie skąd i wzywanie kolegium orzekającego. Trzeba było się ustawić w tamtej jednak. Ale teraz już pierdylion osób tam stoi. To może jednak wbrew pozorom pyz tej bluzie stanąć? Tak, ale po pół godzinie okazuje się, że to wyjątkowo pechowa bluza, nie mam już sił, ewakuuję się do tej drugiej kasy. Sześć staruszek z koszykami wyjebanymi w kosmos. Bluzę wreszcie skasowali, już bym był pierwszy, i tak kurwa do zajebania…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. @3 też tak mam;)

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Wszystko wynika z prawdopodobienstwa. Jesli masz 3 kolejki to szansa ze trafisz na najszybsza to tlko 33%. Co oznacza ze istnieje 67% szansa ze inna kolejka bedzie szybsza i tyle. Dla wiekszej liczby kolejek prawdopodobienstwo dobrego wyboru jest jeszcze mniejsze. Czysta matma.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. a jakie bedzie prawdopodobieństwo że stanę w najszybszej kolejce w leklerku? bo ja częściej chodzę do leklerka

  0

  0
  Odpowiedz