Komentarze

Może nie tyle chujnia, co coś z cyklu: „co mnie wkurwia”. A wkurwiają mnie internetowe „zielone ludziki” wszelkiego sortu, od tych putinowskich (50 kopiejek za wpis) po naszych 50 groszy za wpis. Gdziekolwiek w internecie zaglądnę na komentarze (przynajmniej na co popularniejszych stronach), to pełno tego syfu.

17
21

Komentarze do "Komentarze"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Gdyby nie putin goju to was i waszego państewka już dawno by nie było ponieważ to on jest największym zagrożeniem dla naszej wszechwładzy i hamuje rozwój nwo

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Zabójcza broń Szwadronu Śmierci niejednemu odpadowi wierzącemu w brednie jakiegoś onetu wybiła z głowy te brednie

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Mnie denerwuje jak np. wejdę raz na jakiś czas na onet w DOWOLNY temat, zjadę niżej w komentarze, a tam hejt, hejt, hejt i hejtem pogania. Polacy to jednak zakompleksiony naród.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. I bardzo dobrze, trzeba jechać na Ukrainę bo ona chce wejść do UE i zepsuć rynek pracy. Pełno Ukrów w polsce kradnie polakom pracę za psie pieniądze, i w dodatku gloryfikują Baderę. Szmaty trzeba jechać ile się da. Trzymam kciuki za Rosję

  1

  1
  Odpowiedz
 6. I bardzo dobrze, trzeba jechać na Ukrainę bo ona chce wejść do UE i zepsuć rynek pracy. Pełno Ukrów w polsce kradnie polakom pracę za psie pieniądze, i w dodatku gloryfikują Banderę. Szmaty trzeba jechać ile się da. Trzymam kciuki za Rosję

  1

  1
  Odpowiedz
 7. To wypierdol kompa za okno i nie zaglądaj do netu,jaki ty masz problem.

  1

  1
  Odpowiedz
 8. Gojów rucha naród wybrany a oni myślą że putin im zagraża i rządzi światem

  1

  1
  Odpowiedz
 9. To tak nie działa, bo ciężko zweryfikować, kto ile dał wpisów i potem za to zapłacić. Ludzie mają swoje pojebane przekonania i je wpisują – po prostu. Ludzie są różni. Z drugiej strony na pewno są oddelegowani ci, którym się płaci za sianie fermentu, ale to nie tyle, że 50 kopiejek za wpis, co stała pensja za jątrzenie na różne sposoby. Ale oni chyba prędzej działają jako agenci w innych miejscach, niż komentarze w necie.

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Im bardziej popularna strona,tym więcej tam żydowskiej agentury i usłużnych szabas-gojów którzy zajmują się propagandową martwicą mózgu u gojów

  1

  1
  Odpowiedz
 11. Zapomniałeś o ludzikach handlowych, recenzujących produkty wszelakie.

  Cześć tu Stefan 58, chcę kupić produkt ale nie wiem czy produkt 1 jest dobry.

  6 sekund później.
  Tu HeniekK – sam używam i rewelacja!

  3

  0
  Odpowiedz
 12. Mnie wkurwiaja ci co piszą „ergo”, ze niby tacy kurwa ą ę wyedukowani

  1

  1
  Odpowiedz
 13. @11. „Mnie wkurwiaja ci co piszą „ergo”, ze niby tacy kurwa ą ę wyedukowani” A co? Boli cię, żeś się tępym ćwokiem urodził? Widzisz, takie życie, ktoś musiał. ERGO: jak się tępakiem urodziłeś, to tępakiem zdechniesz… i to z każdym rokiem coraz głupszym.

  1

  1
  Odpowiedz
 14. Bo to rzydki wypisuja te ogloszenia nie zadne janusze. Dobrze ze my goje jebiemy ich w dupe.

  1

  1
  Odpowiedz
 15. Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @3 Niestety tak się już złożyło, że nasz naród to w zdecydowanej większości wywodzi się z chłopstwa pańszczyźnianego. Polską inteligencję już dawno wybito, zostały jedynie jednostki, które i tak nie mają większego wpływu na (ciemne) masy w kraju. Przecież tą chorą mentalność naszego społeczeństwa widać na codzień. Nieprawdaż?

  1

  0
  Odpowiedz
 17. @12 Ale żeś podniecił się, inteligencie.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. @15 Co prawda, to prawda. Bardzo trafna uwaga kolego. Gdyby było inaczej, matołectwo rządzące obecnie (czy też wcześniej) nie wydrenowałoby ludziom mózgu. A tak: mamy chory kraj głupich ludzi. I szybko się to nie zmieni o ile w ogóle.

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Mam takie same wrażenie. Dezinformacja, stronniczość i propaganda. Płatni klakierzy Putina, PO i PiSu. I tysiąc zielonych łapek na plus po pięciu minutach. A wszędzie źli banderowcy, PiSlamiści i POpaprańcy. Nie wiadomo w co wierzyć, tylko ten wszechobecny denny hejt, nawet pod neutralnymi artykułami.

  0

  0
  Odpowiedz