Komis z matmy

Kolejne pełne goryczy słowa na temat matmy. To cholernie boli, że możesz być najgorszym tumanem z kilkoma zagrożeniami ale się z nich i tak wygrzebiesz, albo być kimś kto da sobie radę z każdym przedmiotem, ale jest chujowy z matmy. Tak zwane tumany poprawili się z palcem w dupie z każdego przedmiotu, a że są dobrzy z matmy to akurat ją mieli z bańki. Ja uczyłam się ile tylko mogłam, ale jestem matematycznym antytalentem. Będę mieć komisa z matmy, chociaż na korki wydałam w chuj pieniędzy, zastanawiam się czy nie pierdolnąć samobója, bo jeśli jakiś cudem zdam egzamin komisyjny to polegnę na maturze z matmy. To cholernie boli, że jesteś skreślony przez coś na co nie masz wpływu.

29
70

Komentarze do "Komis z matmy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Cała chujnia polega na tym, że podstawówka z matematyką jest na bakier a oceny stawia się kurwa za grzeczność zamiast czegoś konkretnie nauczyć. Potem w liceum jest patologia. Zdrowia!

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Nie przejmuj się, ja pisałam komisa z chemii parę lat temu. Pamiętam tamtą bezradność i chujowość, że i tak tego nie skumam i nie zdam. Wzięłam się za naukę tydzień przed komisem… zdałam ;). Komisja na szczęście przymknęła na mnie oko.
  A że komis sam w sobie… cóż, przedbieg przed studiami, gdzie poprawki są chlebem powszednim i nikt z tego powodu jakoś szczególnie nie ubolewa :). Powodzenia, na pewno dasz radę. To tylko drobny epizod w Twoim życiu.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. trza było iść do zawodówki. nie wszyscy muszą mieć maturę- święte słowa mojej matematyczki. to tylko takie głupie przekonanie, że trzeba mieć maturę i studnia, bo bez tego ani rusz. gówno prawda! mamy w chuj studentów, a porządnych fachowców mało! z genami czasami się nie da wygrać.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Powiem tak , miałem w liceum 2 razy komisa z matmy, jestem na pierwszym roku studiów i mam „4” a nie wydaję mi się że uczę się więcej, wręcz przeciwnie . Podejdź do komisa poważnie i pamiętaj że to są tylko stopnie a Ci pseudo matematycy dają stopnie nie za wiedzę tylko za swoje widzi mi się, pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz