Komisje orzekające o niepełnosprawności

To co się dzieje w Powiatowych Komisjach ds. Niepełnosprawności to jakaś paranoja! Traktują ludzi jak śmieci!!! Zawsze miałem ciągłość orzeczenia, ale tym razem szanowne panie urzędniczki odwlekały termin komisji o 2 miechy, tylko dlatego bo dzwoniłem i chciałem się dowiedzieć kiedy dostanę się na komisję. W dniu komisji Pani Doktor spóźniła się o 1,5 godz., a pani sekretarka tłumaczyła to tak: Proszę zrozumieć, że lekarz orzekający dostaje 16 zł od osoby i nikt za takie marne pieniądze nie chce pracować….No kurwa!!! Ja mam 15/godz., a Pani Doktor 16/osobę, a w ciągu godz. przyjmuje ok 15 osób!!! To są marne pieniądze??? Pani Doktor w końcu łaskawie się pojawiła, wściekła jak osa i oczywiście potraktowała mnie jako wroga narodu… Skutek? Odmowa stopnia niepełnosprawności umiarkowanej, jaką mam orzeczoną od dziecka… Wredna ruda pipa uzdrowiła mnie w 3 min, co nie udało się nikomu i nigdzie. Po szeregu odwołań i komisji wojewódzkiej w końcu dostałem to, co się mi należy. A kiedy pojechałem znów do powiatu coś załatwić, usłyszałem od pani w biurze: Widzę że dopiął pan swego…. Jebane szmaty, potrafią tylko popijać kawkę i żreć ciastka! Ale w życiu wszystko się wraca, także tylko czekać jak te wredne suki też kiedyś będą chore i będą dopraszać się o swoje!

100
59

Komentarze do "Komisje orzekające o niepełnosprawności"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. lewactwo i socjalizm tak działa.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Na pocieszenie ci napiszę, że na tą urzędniczą arogancje całkiem niedawno jeden klient bodajże w skarbówce (no, ale zawsze to urząd) napadł z siekierą na urzędniczkę i ta bladź walczy o życie. Co to musiało się stać, że klient przychodzi z siekierą do urzędu? Wszystkie te bladźie za biurkiem powinny się czasem zastanowić zanim zaczną mielić jęzorem.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Kombinatorzy zawsze będą traktowani z buta. Przywyknij.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. masz 15 zł za godzine i umiarkowaną niepełnosprawność?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Że niby co Ci się kurwa NALEŻY?

  1

  0
  Odpowiedz
 7. To się nazywa urzędnik państwowy…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A można wiedzieć gdzie miałeś tę komisje? Ja czekałem 3 miesiące na decyzje o terminie, ale wcześniej przysłali pismo, że nastąpi spóźnienie i że przepraszają.Na samej komisji nie miałem żadnych problemów, dwie bardzo miłe kobiety (jedna od zawodu, druga pani lekarz) i wszystko poszło gładko. Dostałem orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności i to nie na dwa, tylko już 3 lata. Także jestem ciekaw, gdzie to Cie spotkało. Pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Udajesz chorego i jeszcze im ciastek zazdrościsz. Wstyd!

  1

  0
  Odpowiedz
 10. jak to jest, że ktoś ze stopniem niepełnosprawności ma 15zł/h a zdrowi ludzie jak mają 10zł/h to się cieszą ?

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Najlepsi są ci „niepełnosprawni” przy skrzyżowaniach żebrający u kierowców o bilon. Zazwyczaj jacyś romowie. Utykają na nogę że ledwo się poruszają, a jak zobaczą gliny albo straż miejską to cudownie ozdrawiają i gnają sprintem aż miło.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. czytając Twoją chujnie w myślach zabijałem te biurwy na różne sposoby ale pozniej ktoś zwrócił mi uwagę na Twoje 15zl/h, które powinno Cie wypierdolić z urzędu, w którym byłeś na kopach. pozdrawiam i życze zdrowia:)

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Nie wiem jak można upaść tak nisko by sięgać po pieniądze dla tych którzy umkneli aborcji

  0

  0
  Odpowiedz