Komu pomagają kobiety

Czy kobiety korzystają z pomocy mężczyzn? Czy wykorzystują fakt istnienia rycerzy-zakutych łbów, którzy potrafią rzucić wszystko by być gotowi na służenie pomocą paniusi, lali, cwaniury która potem powie że „sama do wszystkiego doszła ciężką pracą, talentem i nie korzystała z niczyjej pomocy” – czy korzystają z tego? Czy co niektóre w cwany sposób wykorzystują mężczyzn? A co one same mówią o sobie? Komu one deklarują pomoc? Obejrzyjcie film. Zwróćcie uwagę, że nie pada słowo „mężczyznom”. Kobieta to… istota przyjazna?

https://businessinsider.com.pl/rozwoj-osobisty/co-robic-w-piatek-po-poludniu-co-robia-wtedy-ludzie-sukcesu/bzbzexl

47
13

Komentarze do "Komu pomagają kobiety"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każda baba musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  6

  4
  Odpowiedz
 3. Ja znam pewną kobietę sukcesu. Jest w zarządzie jednej z trzech spółek z o.o. o kapitale zakładowym 5000 zł, należących do jej męża. Zajmuje się sprzedażą internetową pończoch do Irlandii. Jestem pewny, że bycie żoną właściciela nie miało żadnego wpływu na jej stanowisko, jestem tego do kurwy nędzy pewny aaaaaaaaaaaaaa pewny kurwa aaaaaaaaaaaa. Piszę tak ponieważ ta młoda dama skończyła zaocznie kosmetologię i trzytygodniowy kurs podstaw rachunkowości, a jak wiadomo, nie każdy podołałby tak intensywnej nauce. Zatkao Kakao? Czy Odetkao?

  30

  4
  Odpowiedz
  1. Pokonaj wszystkich Groksów tak jak Ja.

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Jak to przeczytałem, to mnie porozpopierdalao. Chyba zacznę nosić pończochy. Pozdrawiam, Edwin.

   5

   0
   Odpowiedz
  3. No i co cię to obchodzi?

   0

   0
   Odpowiedz
  4. Kosmetologia w chuj trudne studia, tylko najlepsi dają radę

   3

   0
   Odpowiedz
  5. A te 5 tysi to kapitał każdej z tych s pułek czy wszystkich razem?

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Ja tam uwielbiam rycerzy. Mężczyzna powinien zawsze chronić kobietę, bo pomimo wmawiania sobie ze jest samowystarczalna, jest narażona na wiele niebezpieczeństw z których nawet nie zdaje sobie sprawy.

  3

  9
  Odpowiedz
 5. Pomagają zwalić konia kiedy występują w filmach.

  11

  1
  Odpowiedz
 6. Baby to chuje z cycami i zesraną dupą o śmierdzącej kuciapie nie wspominając

  28

  1
  Odpowiedz
 7. Wal chuja o męsku

  3

  0
  Odpowiedz
 8. Wal chuja po męsku

  3

  0
  Odpowiedz
 9. Wal chuja dobitnie

  4

  0
  Odpowiedz
 10. Wal chuja porywczo

  4

  0
  Odpowiedz
 11. Wal chuja ogniście

  8

  0
  Odpowiedz
 12. jak czytasz takie gówniane artykuły jak ten w linku to nie mamy o czym rozmawiać jakbyś Jankesa o to spytał powiedział by ci że u nich kobiety i mężczyźni pomagają sobie nawzajem i że nie ma w tym nic złego niestety u was polskich zwierząt sprawa jest nieco bardziej skomplikowana kurwa biedaki robaki buraki

  5

  2
  Odpowiedz
 13. Kobiety to zazwyczaj twarze dobrze prosperujących biznesów sterowanych przez mężczyznę z tylnego siedzenia. Piszę to jako kobieta, tylko guma i solidne pałowanie…

  9

  0
  Odpowiedz
 14. jebać kałczing i pseudo rozwój osobisty !

  10

  0
  Odpowiedz
  1. Ciebie jebać, w rytmie flamenko. Z wyrazami szacunku, Platynowe Dildo

   3

   0
   Odpowiedz
 15. Tusku, musisz

  3

  0
  Odpowiedz
 16. Spoko tak samo mężczyźni wykorzystują kobiety;
  Życie jest chujowe i do dupy
  Na świecie nie ma sprawiedliwości
  Nawet śmierć i podatki

  5

  4
  Odpowiedz
 17. Sprzedam lampy do fiata punto.

  3

  0
  Odpowiedz
 18. Mam taką sąsiadkę. Wypasiona bryka BMW, mieszkanie 120m (jedno dziecko, męża brak), co roku Hawaje albo inne Jaje, sryki, kosmetyki, szmaty z najdroższych butików. Tyle, że głupia tak, że pantofelek pierwotniak to przy niej tytan intelektu. Angielski zna jak krowa Kowalskiego z Pcimia. Musi mieć jakieś ukryte talenty, bo jest asystentką prezesa jednej z największych firm komputerowych (oddział w Polsce). Chyba, że dzieciaka jej zmajstrował „zarząd” tej firmy. Ja się zastanawiam, jakim cudem taka firma jeszcze nie zbankrutowała…….

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Nie oceniaj po wyglądzie i po majątku, bo się możesz zdziwić. Nie myśl stereotypowo.

   0

   2
   Odpowiedz
 19. Milionowy wpis na tej stronie na ten temat… Wy jesteście kategorią facetów latającą jak zaślinione psy za babami. Na co wam one? Bo rodzina was uzna za geja?… A jeśli tak to co? Bo tak trzeba? -Kto tak powiedział? Baby i w sumie faceci jak wy to idioci one mają się za księżniczki srające wyżej niż dupę mają bo są babami (a po za tym 0 zainteresowań nudziary) a wy desperaci nie umiecie mieś własnego świata i charakteru. One są nic nie warte to pijawki myślące że skoro mają cipe to mają władzę.
  Weź se znajdź pasje i olej pizdy. Powiedziane po raz milionowy.

  10

  0
  Odpowiedz