Koneksje

Chuj mnie strzela z tymi jebanymi układami, łapówkarstwem, kombinacjami. W Polsce musisz mieć znajomości, żeby przytomnie cokolwiek załatwić. Inaczej bujasz się od drzwi do drzwi, tracisz czas i nerwy. Dzwonisz o informację to jeden z drugim kutasem, czy śmierdzącą pizdą robią wielką łaskę, że słuchawkę podniosą. W robocie jest podobnie, organizują rekrutację dla wymogów formalnych, gdzie i tak jest wiadome, że kuzynka szefa dostaje stołek. Chuj, że dziewczę nie ma pojęcia o tym fachu. Skutkiem takich działań są totalnie pojebane absurdy, gdzie wszyscy łapią się za głowę, mówiąc kto to kurwa wymyślił. Tym samym nasz kraj, który kocham na swój pokręcony sposób coraz bardziej zmierza do czarnej dupy ŚRUT!

29
50

Komentarze do "Koneksje"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Takie rzeczy to chyba nie tylko w naszym pięknym kraju. Ale za wiekszość tego całego gówna odpowiada komunizm i jego głupkowate zapędy o jednolitym świecie. To samo teraz bedzie z unią. Także czeka nas marny los…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Posługiwanie się koneksjami i lawiranctwo nie jest wrodzoną cechą Polaków, a cechą w nich wykształconą. Zgadzam się z kolegą, że po części doprowadził do tego komunizm, który taką formę funkcjonowania jednostki w społeczeństwie wykształcił. Inaczej po prostu jednostce żyć się w socjalizmie nie dało. Sytuacji nie poprawił „przewrót” roku 89. Z zaszczepioną już i wrośniętą od 50 lat ideą kombinatoryki i oszustwa wpuszczeni zostaliśmy do kapitalizmu, co zaowocowało jeszcze większą dziczą i zezwierzęceniem. I rzeczywiście postępować to będzie dalej. A to z tego względu, że Polaków wyprano z prawdziwej idei poczucia społecznej odpowiedzialności i wspólnego dobra, do jakiej tak wielkie przywiązanie ciągle wykazują Szwedzi, Finowie czy Szwajcarzy.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jakie zmierza?Siedzi już w czarnej dupie na samym końcu…

  0

  0
  Odpowiedz