Konie na rzeź

Tyle koni idzie na rzeź niewinnych, które też mają uczucia. Np. ostatni koń, którego owszem nie znałam, ale go widziałam miał 3 lata i poszedł gdzieś cholera wie gdzie. Niby obrońcy zwierząt są, ale GDZIE ONI SIĘ PODZIALI?

41
67

Komentarze do "Konie na rzeź"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Głupia babo, a co niby mamy jeść? Nie tylko konie, inne zwierzęta (świnie, krowy) też są niewinne, a są zabijane i jakoś nie robisz afery.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. A nie żal ci tych świnek co sobie tak ładnie chrumkają, a które są przerabiane na boczek, schab, polędwiczki, itp.? Nie żal ci tych kurczaków co sobie tak gdakają, wpieprzają ziarno i wysiadują jajka, żebyś miała smaczną jajecznicę i niedzielny obiadek? Nie żal ci tych krów co dają mleko i zajebistą karkówkę? Jeśli ci nie żal, to dość wybiórcze jest to twoje współczucie. Sama ratuj zwierzęta, ale żeby nie było tak, że jednych bronisz a drugich wpierdalasz na obiad. Swoją drogą świata nie uratujesz, jednym pomożesz ale większość i tak będzie cierpieć (nie chodzi mi tu o zwierzęta ale też o ludzi). Natomiast obrońcy praw zwierząt nie są jasnowidzami, żeby wiedzieć o wszystkich nadużyciach ludzi w stosunku do zwierząt. Jak widzisz coś złego to dzwoń do nich. Jak próbuje okraść ci dom to przecież też nie czekasz aż ktoś ci pomoże, tylko dzwonisz na policję, itp.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Coooooooo??? Co to znaczy „niewinny koń”? To znaczy, że świnki i kurczaczki w ubojniach są winne? W tym kraju ludziom bije na łeb z tymi zwierzątkami. Coraz więcej paniuś z pieskami, którym wolno srać do piaskownicy, bo kupcia piesia pańci jest zdrowa, a komfort piesia podczas srania jest ważniejszy niż jakieś bachory. Weźcie się przywiążcie jak Krupa i Piróg łańcuchami i szczekajcie na czworaka. Albo biegajcie przed samochodami i ostrzegajcie komary, żeby się nie rozbijały o maskę. Zwierzę, to zwierzę – w naturze te zwierzęta mordują, albo są mordowane przez inne i nikt się tam nie lituje. Tylko durne dzieci, bo konik ma takie ładne oczy, czyli myśli i przeżywa tak jak człowiek. Wiadomo, że zwierzętom należy się szacunek i nie wolno się nad nimi znęcać, ale bez przesady! Gdziekolwiek w internecie piszę podobne komentarze, zaraz jestem obrzucony obelgami i pogróżkami, że ktoś by mnie zajebał i wysłał do psychiatryka, bo stwierdziłem, że nienarodzone dzieci są ważniejsze niż pieski w schroniskach.
  Skoro ktoś zdecydował, że koń ma iść na rzeź, to poszedł i tyle. Jeśli ta rzeźnia spełnia normy i koń się nie męczył, to nie wiem w czym problem. W tym, że z ludzkiego punktu widzenia jest ładniejszy od ubojnej świni, której nikt nie współczuje? Co ona poradzi na to, że na durnych dzieciach jej oczka nie robią takiego wrażenia jak konika? A jest zwierzęciem od konia inteligentniejszym. Konie w naturze były (i są) żarte przez wilki itp. I o ile wiem, to żaden wilk nie odpuścił sobie obiadu, bo mu konika było żal…
  Ostatnio na yt widziałem filmik jak kocur czyści pazury o futro padłej kotki i próbuje ją posuwać. Jest puszczona smutna muzyczka, a pod filmikiem setki komentarzy o tym jakie to wzruszające, że kotek kotkę próbuje obudzić, bo tak ją kochał.
  Weźcie ludzie zacznijcie bardziej kochać brata i siostrę, szanować ojca, matkę i nauczyciela. Nie wiem, czy zauważyliście ile czarnych charakterów w historii świata i kinematografii było zakochanych w swoich zwierzątkach. Wielu wysoko postawionych SS-manów, którzy mordowali Żydów dla sportu, hołubiło swoje araby i dopuszczało do stołu swoje harty i wyżły. To o czymś świadczy.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Owce jak idą na rzeż to płaczą i klękają gdy zagania się je z do ubojni. Ale nie słyszałem, żeby jakiś eko-pojeb stawiał się za jagniętami, świnkami czy krówkami. Problem nie w obrońcach, a w tych, którzy gustują w koninie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Bóg kazał nam panować nad zwierzętami. A to,że cierpią to uwrażliwia nas abyśmy dla siebie byli dobrzy.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @4 podoba mi się określenie eko-pojeb

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Eugeniusz Wchujzłodziej deklaruje, że po wyborach w sklepach będzie więcej salami z koni i osłów, więcej wieprzowiny z prosiaków i więcej drobiu z kurczaków, PASUJE?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Te konie idą na wielką prerię zwaną Krainą Wiecznych Łowów, bo co je tu niby ma spotkać dobrego – jak nie są wyjątkowe pod względem użytkowym, to kurwa będą miały przejebane za życia. Popatrz na to bardziej energetycznie…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Rzeź a znęcanie się to są różne sprawy. Samymi warzywkami też nie można żyć, no tak już jest. A koninę to zboczeńcy sami jedzą.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Co za debile tu są ? A nie przyszło Wam do łba, ze ona może nie je mięsa ? Zyczę wszystkim ktorzy mają gdzieś ciepienie zwierząt by kończyli jak one.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. A nie sądzisz, że wpierdalając tylko trawę stanowisz konkurencję pokarmową dla rzeczonych koni na naszej przeludnionej planecie – z drugiej strony to konie są lepiej przystosowane jako wegetarianie, więc jak dojdzie co do czego, to zostawią cię bez pożywienia, pewnym to jest jak chuj.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Jak dla mnie to śmieszne ,że bardziej przeżywa się śmierć jakiegoś konia od dziecka ,które zostało wyskrobane przez wyrodną matkę. Osobiście mam to w dupie czy jakiś koń , świnia czy krowa idzie na rzeź ,bo zwierzęta zostały stworzone po to by człowiek się nimi żywił. Śmierć stanowi cykl życia zwierzęcia i jeśli się go nie zabije by później je zjeść , to jest to zwierzę zmarnowane. Denerwuje mnie to całe pierdolenie o obrońcach zwierząt ,bo ci ludzie robią wielkie halo z zabitego konia ,a potem wpierdalają schabowego na obiad. Oczywiście wegetarianie i inne palanty krzyczą ,że zwierzątek nie wolno zabijać ,bo to żywe stworzenia… To teraz posłuchaj drogi zjadaczu zieleniny… SAŁATA I POMIDOREK TEŻ ŻYJĄ zanim je zerwiesz i opierdolisz na obiad 🙂

  1

  0
  Odpowiedz