Konie w górach

Dzisiaj kolejny news o tym że koń wyzionął ducha przy powozie załadowanym w tłuste dupska turystów i pod batem chciwego „dudków” bacy. Kurwa, jak mi szkoda tych zwierząt, są zajeżdżane na śmierć, bo kilku spaślakom nie chce się łazić tylko koniecznie muszą się przejechać powozem, no i przez jednego najczęściej przepitego chytrego cwaniaka, który sam powinien zapierdalać przy tym powozie. Jak kiedyś będę w górach i zobaczę jak jakiś „baca” napierdala batem ledwo żywego konia, to wyrwę mu ten bat z łapy i sam mu nim po grzbiecie przejadę.

79
54

Komentarze do "Konie w górach"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No. Los mojego konia też jest bardzo ciężki. Jest zajeżdżany codziennie przez moją loszkę, której praktycznie nonstop się chce. Dzień w dzień, albo do buzi, albo rypanie. Najczęściej to i to, po kolei. Ale nie narzekam, he he.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. W Japonii tam traktują zwierzęta z szacunkiem, a POlacy i inne słowiańskie ścierwa biją i zabijają te biedne stworzenia i męczą.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Udomowienie konia znacznie przyczyniło się do ogromnego postępu ludzkości, oraz rozwoju cywilizacyjnego, więc nie marudź bo gdyby ludzie nie wykorzystywali tych zwierząt na przestrzeni tysiącleci, siedząc dzisiaj w szałasie zamiast korzystać z internetu i tysięcy innych rzeczy które wydają ci się oczywiste, mógłbyś dzisiaj co najwyżej drapać się z nudów po dupie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Tsk, na każdej furmance overload taki, że koniowi oczy na zewnątrz wychodzą. Kutasy jeszcze się skarżą, że turyści coraz bardziej skąpi są, liczą każdą złotówkę to i pakują 2-3 osoby więcej, żeby rachunek się zgadzał. I te grube mamuśki z tłustymi facetami w skarpetkach, oczywiście białych, upiętych w sandały a między nimi dziecko wpierdalające chrupki i zaciągające oranżadkę… Toż to, kurwa, istny cyrk, którego normalni ludzie muszą być świadkiem na szlaku, a koniec końców i w telewizji. 5 gwiazdek.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Bo to miłościwy katoland i miłościwe katoliczki. Tak pazerne na kase, mściwe, chytre, aroganckie, zacietrzewione. Nawet ze zwierzęcia wycisną ostatni pot. Dla kasy. A ich żydowski „bóg” kazał być ubogimi bo „królestwo niebieskie jest dla ubogich”. Nie ma nic gorszego niż dorobiona katolicka menda a menda katolicka przy władzy to już koniec świata.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Dla tych kutafonów na furmankach liczą się tylko dutki(kasa po górolsku),a pierdolą co tam koń odczuwa.Te debile turyści zamiast zadupcać na nogach to jebani dają zarabiać tym sadystom.Masz 5 pkt.Pozdro.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Przejazd powinien być tylko dla osób niepełnosprawnych i schorowanych i powinni wkońcu wprowadzić te obiecane autobusy na prąd!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Admin, mógłbyś zadbać o poziom tej strony. Zacznij od wyrzucenia małpy do zoo, niech tam dokazuje i robi fiki-miki.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. sprzedam sprzęgło od żuka zainteresowani pisać na privat

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @3 Rozumiem że udomowienie konia i wykorzystywanie go do pracy przyspieszyło postęp i wgl… ale te zwierzęta to było oczko w głowie rodziny, bo gdyby zamęczyli konia to zdechliby z głodu albo musieli odpierdalać tą robotę którą on wykonywał, w konsekwencji taki koń w gospodarstwie miał dość dobre i godziwe życie.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. W dupie mam te konie!!!!!! Tak samo krowy, świnie, kury, kaczki!!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Po to są konie, żeby ciągnęły wóz.

  0

  0
  Odpowiedz