Korwin ja pierdziu

Wygląda na to, że Korwin znalazł patent na pomnożenie poparcia w wyborach prezydenckich. Sposób jest naprawdę banalny. Wystarczy za pośrednictwem znanego portalu społecznościowego ogłosić, iż „jest się za legalizacją”. Potem informacja trafia na stronę demotywującą i można spokojnie obserwować znaczący wzrost poparcia i otrzymywać wiele pochlebnych zdań. Wystarczy przejść się po liceum czy technikum i nagle wszyscy pełnoletni są zgodni – mmmm ale to Korwin ma wspaniałe poglądy, od zawsze chciałem na niego głosować. To tylko obrazuje, że polskie społeczenstwo to zwyczajne lumpy – liczy się tylko trawa. Trawa, jaranie i klapki na oczach, to starczy niejednemu. Oczywiście bardzo szanuję pana Korwina, jest bardzo mądry i ma ciekawe poglądy, lecz nie oszukujmy się – jest zbyt kontrowersyjny by pełnić funkcje prezydenta. Wiem, że zaraz w komentach będziecie robić zestawienia, wywyższając go na tle Kaczyńskiego itp. Ale zastanówcie się. Bo czy napisanie na śledziku, że „jest się za legalizacją” gwarantuje zalegalizowanie? Ludzie są po prostu naiwni. Pozdrawiam

40
52

Komentarze do "Korwin ja pierdziu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tak, tylko, że on o legalizacji mówił już od bardzo długiego czasu więc to nie jeste jakiś tam tani chwyt wyborczy.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. ale od Kaczyńskiego lepszy jest każdy z kandydatów, łącznie z Korwinem. a apropo kandydatów, to wolałbym chyba zagłosować nawet na Leppera, niż na Kaczyńskiego.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A czemu z góry zakładasz, że młodzi pełnoletni ludzie chcą na niego głosować tylko ze względu na legalizacje trawy? Może doceniają jego wiedzę, innowacyjne poglądy i to , że nie obawia się debat z innymi. Ma jasne poglądy, jego program wyborczy można znaleźć w internecie, gdzie co poniektórych cieżko.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Mnie się wydaje, że on już chyba od dawna jest za legalizacją. Faktycznie na prezydenta to raczej jest zbyt ześwirowany 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Korwin – głos rozsądku. Motłoch go nigdy nie wybierze, ale przynajmniej mam przyjemność głosowania na twarz wolności gospodarczej w Polsce.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Gdybym miał prawo głosu, to nie oddał bym na antypolską partię pis. Chuj na Kaczych łapach. Wolałbym zagłosować na Korwina-Mikke albo na Endrju Leppera :))

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Owszem, deklaracja to jeszcze nie realizacja. ale wg mnie lepiej żeby w końcu ktoś alternatywny stanowił urząd prezydenta w tym kraju. Ja, jako młody liberał jestem zmęczony tym ciągłym patriotycznym gównem, którym karmi się społeczeństwo i które spływa wprost z samej góry rządów. Dajmy szansę komuś o poglądach, które w Polsce nie miały jeszcze miejsca na tym stanowisku. Ja jestem za. Nie ze względu na trawę a ze względu na odmienność w zapierdziałej i konserwatywnej instytucji, jaką wciąż jest polski rząd.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ja głosuje na Pana Mikke, chociaż wiem że i tak ciemny naród wybierze jednego z dwóch pajaców.
  Może i Korwin nie potrafi się wysłowić i zdarza mu się gadać głupoty, ale sztab ludzi prezydenta już by zadbał o jego wizerunek. Tak mi się przynajmniej wydaję 🙂

  A co do legalizacji to jest mi to obojętne. Jak ktoś chce to i tak będzie palił, więc jaka to różnica.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. ja na niego zagłosuje bo mam dosyć reszty pajaców. Niech w końcu ktoś „świeży” porządzi. Wszystkiego trzeba spróbować. Nawet toczyłam niezbyt miłą dyskusję z rodzinką na ten temat. Jak się dowiedzieli że chce na niego głosować to wszyscy że nie ma szans więc bez sensu na niego oddawać głos, że Kaczyński lepszy itp itd. A walić system, głosuję na Mikke!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ja zagłosuję na Korwina bo mnie Komor autentycznie wkurwia. Swoją pogardą wobec innych kandydatów, ludzi walczących z powodziami. Swoim byciem myśliwym.
  Korwin przynajmniej jest szczery. Ma poglądy, część jest jebnięta ale ja głosuję akurat na te fajne. Inni kandydaci poglądów na wszelki wypadek po prostu nie mają, tylko jakieś slogany.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Do tego dochodzi ta pieprzona demokracja sondażowa. Sporo ludzi popiera jego poglądy (i to wcale nie za legalizację trawy, ale za myślenie i podejście z szacunkiem do ludzi – tak, tak, może nie jest najlepszy w mówieniu słodkich kłamstw, ale wystarczy zajrzeć w jego program), ale niewielu będzie na niego głosowało, żeby „nie zmarnować głosu”. Głupota i śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Prawdopodobnie połowa internetowego poparcia dla Mikkego to dzieciaki, które nie mogą głosować, ale chciałyby trawy, więc luzik 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 14. do drugiego komentarza:
  masz konkretny powód? czy tylko dlatego, że „to kaczor przecież”?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Ja także głosuję na Korwina i nie chodzi bynajmniej o trawę…chociaż legalizacja by się przydała bo i tak kto chce to pali;)Uważam go za człowieka z ciekawymi,choć kontrowersyjnymi poglądami.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. „do drugiego komentarza: masz konkretny powód?” – oczywiście, że mam. ja w przeciwieństwie do większości społeczeństwa pamiętam co działo się za rządów pisu, którym to pisem JK „dowodził”. haki, ciągłe rozpamiętywanie się w przeszłości, szukanie rzeczywistych albo urojonych wrogów – to tak w skrócie. słowem też nie wspomnę, o słynnych obietnicach JK, między innymi o tym, że nie będzie współpracował z Lepperem. nie wierzę, podkreślam, nie wierzę w przemianę JK!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Do autora komentarza powyżej: jeśli nie chcesz rozpamiętywania się w przeszłości to nie głosuj na JKM, bo najwidoczniej nie rozumiesz do czego on dąży – i pomylisz się twierdząc, że on nie będzie się „babrał” w przeszłości, bo to jeden z fundamentów jego polityki. I bardzo dobrze zresztą. Oczywiście nie mówi o tym jako o działaniach „patriotycznych” jak Kaczyński, ale w pewnym sensie to byłyby jeszcze drastyczniejsze przewroty i działania. Żeby to państwo znormalniało musimy zrobić porządek z przeszłością. Dlatego też jeśli nie na JKM to lepiej zagłosować na Kaczyńskiego niż na Komorowskiego. Lepiej mieć suwerenne państwo socjalistycze niż podległe Brukseli państwo liberalne (inna sprawa, że rządy PiS były bardziej liberalne niż obecne PO).

  0

  0
  Odpowiedz
 18. do komentarza „jeśli nie chcesz rozpamiętywania się w przeszłości to nie głosuj na JKM …” – a czy ja gdziekolwiek w swojej wypowiedzi napisałem, że nie chcę zagłosować na JKM (JKM = Janusz Korwin Mikke)? ja napisałem, że nie zagłosuję na JK, gdzie JK = Jarosław Kaczyński. JK <> JKM!!! to taka drobna uwaga.

  0

  0
  Odpowiedz