Kozak w świecie, pizda w świecie

Siemano, mieszkam na małym osiedlu liczące ok 400-500 osób. Na tym osiedlu jest sobie taki samorząd, mnie to nie przeszkadzało, nawet nie interesowało, ale od pewnego czasu samorząd objął jakiś staruch, burak i cham. Jest bogaty bo nakradł i myśli że kurwa jakiś szycha jest. Wywyższa sie od wszystkich, chamsko sie oddzywa, zero szacunku do innych a do siebie oczekuje pokłonòw chuj jeden. Nie liczy sie z innymi. Powiem więcej, ten prostak uderzył dzieciaka… nie mam na myśli jakiegoś osiedlowego 16-letniego przerośniętego dresika tylko drobnego 12-latka… jakbym to widział to chuba ten by już nie żył. Do każdego ma jakieś ale do siebie nie ma. Ostatnio(jakieś 2 lata temu) na drogę w tragicznym stanie wyłożył kilka kamieni ciężarówką i zabronił po tym jeździć – po drodze publicznej! Zjeb jeszcze powiedział ze te kilka kamieni kosztowało 10tyś. i wszyscy sie zbierali a on dał najwięcej a prawda taka że nic nie dał a 90% składek ukradł i zrobił droge za „2zł” złodziej. A jego wnuk to rozpuszczony bachor bez skrupułów. A jego oddzywki do kobiet starszych – maskra. Skurwielowi życzę śmierci. Mam dosyć tego człowieka, perfidnego chama i zakłamanej gnidy.

61
61

Komentarze do "Kozak w świecie, pizda w świecie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bo to pan z woli bożej pewnie solidaruszek co O TAKE POLSKIE walczył a wy chamy macie mu sie kłaniać jako udzielnemu panu na włościach.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. A dlaczego wy nic z tym nie zrobicie? Nie złożycie wniosku o referendum jakiegoś ,czy coś. Ty też jesteś taki kozak w świecie i pizda w necie. Tylko w necie go przeklinasz, ale w twarz już nie

  0

  0
  Odpowiedz
 4. On przynajmniej ma siano a ty co? Nie dziwie się ze nie chce się typowi gadac z takimi bezmozgami jak ty ktorzy nawet nie potrafia się wyslowic, styl twojej wypowiedzi z mojej ocenie nie dorownuje podstawowce więc się nie dziw ze gosc ma cie przy chuju ogarnij sie

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Zyczenie smierci obroci sie w Twoja strone…..

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Zrób rewolucję osiedlową.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Spal mu kota.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Do 6@ Ciebie trzeba spalić śmieciu, odpierdol się od kotów ty jebany pali kocie

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ja też na swojej drodze spotykam óżnych zjebów. Ale wszystko mija, gdy widzę słodką twarz mojej loszki, która prosi bym dał jej possać pałę, a potem dał troszkę „odżywki” na cerę… Jest taka szczęśliwa wtedy…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Twoje słownictwo i obelgi pokazują żeś podobny człek!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Obij mu ryj.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Co za chujowa chujnia. I 4 gwiazdki za takie gówno?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Nie no, śmierci to Ty nikomu nie życz ani niczego złego.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Kozak w świecie czy pizda w świecie?Hmmmmm. Czy gość ma rozdwojenie jaźni, czy jest jakimś dwuosobowym bytem że raz jest pizdą a raz kozakiem? No cóż. Jak ma przed sobą takich ułomów intelektualnych jak ty to nic dziwnego że jedzie z wami jak z furą gnoju. Kozak………….. to typowa odzywka dresiarstwa a ty chyba jesteś jednym z nich czyli tą pizdą a kozakiem jesteś tylko w obecności ziomali. Remont połamanych ławek, elewacji pomazanych bohomazami CHWDP na 100% czy nazwami waszych klubików,zdewastowanych i zabohomazowanych ścian tekstami kto kogo je,bie czy LofFciA kosztuje. Tak czy owak kłaniaj sie gościowi, słuchaj go i rób co ci każe.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Masz takiego burmistrza bo bozia go mianowała na swojego namiestnika na ziemi. Nie obowiązuje burmistrza prawo ludzkie, lecz boskie.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Masz minusa u bozi bo życzysz źle bliźniemu. Powinieneś mu dobrze życzyć, kochać, przebaczyć, nadstawić drugi policzek.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. @7 Sorry, to spal mu chomika.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. a ja lubię w kakałko. pisac 501271650

  0

  0
  Odpowiedz