Kozaki

Ja pierdolę, mam 26 lat po prostu tego nie ogarniam. Idę sobie kulturalnie do sklepu obok po żarcie i siedzą na murku tacy trzej dziesięcio-jedenastolatkowie w kapturach, ze swoimi wypasionymi w chuj telefonikami (obowiązkowy dotykowy, Bóg wie ile megapikseli) i słuchają namiętnie tego „hip-hopu”. I nie mówię tu o hip-hopie normalnym tylko słuchają pseudo-hiphopowców, których główną domeną jest słowo „kurwa” w piosence. a ich głównym sukcesem jest puszczenie tego gówna na portalu i osiągnięcie 2000 wyświetleń w rok. I zapewne do tego nic nie rozumieją z tej piosenki. Przecież muszą być fajni, bo zobaczyli 17-latka z taką muzyką grającą w telefonie i dresami o rozmiarze dla słonia. Chujnia. I siedzą tak, i słuchają, i tylko robią to dla szpanu. Albo przed szkołami siedzą i to samo. W piosence będzie „kurwa” i już fajne. Po prostu chujnia i śrut.

56
45

Komentarze do "Kozaki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. kto normalny zwraca na nich uwagę? ja sobie tylko myślę „co za patologia” i swobodnie przechodzę jak najdalej…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. „To nie są twoje klimaty – zostaw, nie zrozumiesz nigdy naszych postaw”. Ale z jednym się zgodzę – telefonowi dje z gimbazy są rzeczywiście chujowi i śmieszni.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Myślałem, że będzie coś o butach…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. A ja myślałam, że napiszesz, że ci się psują buty od soli na drogach.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. lol. też myślałam,że będzie o butach. Tak poza tym-mieszkam w Warszawie,a (wiem,to dziwne) jeszcze ani razu nie spotkałam się z gimnazjalistami puszczającymi muzykę z telefonu na full 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ty widziałeś jedenastolatków, a ja siedmiolatków 🙁 to bardzo smutne, że rodzice nie zdają sobie sprawy z tego, czego ich małe dzieci słuchają, co oglądają i z kim się zadają.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. lamus jesteś

  0

  0
  Odpowiedz
 9. W dzisiejszym świecie jest patologia brak dyscypliny w domu , rozpierdol w szkołach brak szacunku dla rodziców a w szczególności respektu dla ojca zawsze tak będzie. Nie przejmuj się miej to w dupie

  0

  0
  Odpowiedz