Koziołek Matołek

Tu Koziołek Matołek. Wnerwia mnie, że nie mogę dojść do Pacanowa. Albo jestem za głupi by tam dotrzeć i/lub tej miejscowości po prostu nie ma. Jest wiele odcinków pokazujących moje przygody.

Tak naprawdę przeżyłem i przeżywam nadal dużo więcej przygód, ale nie o wszystkich są odcinki. Wiele, wiele lat błąkam się po świecie, aby dojść do Pacanowa i nadal nie dotarłem. Dobrze że chociaż ludzie lubią oglądać moje przygody i dobrze, że na YouTube są odcinki o moich przygodach.

Pomożecie mi trafić do Pacanowa?

Meeeee!

2
2

Komentarze do "Koziołek Matołek"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pij siku koziołka, gówno do porcelany zrobi fikołka.

  23

  1
  Odpowiedz
 3. Pij siku koziołka, takiego bąka jebniesz, że zrobisz fikołka.

  23

  1
  Odpowiedz
 4. Kierunek na wschód (tam musi być jakaś cywilizacja…), aż dotrzesz do Łodzi. Prz basztach Łódzkiego Wydziału Fabrycznego (Mesia pozdrów, patałachu), skręcisz na południe. A potem to już prosto jak chuj strzelił.

  28

  1
  Odpowiedz
  1. Ten Łódzki Wydział Fabryczny to istnieje tak samo jak ten pajaców XD

   0

   1
   Odpowiedz
   1. Nie wierzysz w istnienie Pacanowa oraz w istnienie Łódzkiego Wydziału Fabrycznego, patałachu? To masz pecha, albowiem:

    „Pacanów – miasto w południowej Polsce położone w województwie świętokrzyskim, w powiecie buskim, w gminie Pacanów; siedziba tejże gminy. Stanowi ważny ośrodek usługowy dla rolnictwa. Leży przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 73 (Wiśniówka – Jasło) i drogi krajowej nr 79 (Warszawa – Bytom).”
    (Wikipedia)

    I co, niewierny patałachu? Będzie piekło… Będzie cię piekło w rowa i kichę w kazamatach naszego ŁWF, gdy Muminki cię tam dowloką i wezmą w obroty, albowiem zgrzeszyłeś…

    Pan twój, Mesio zaprawdę powiada ci: nawróć się – weź pięć stówek w łapy, CV w zęby i staw się pod bramą ostoi i ostatniej nadziei jedynie prawilnego dzikiego kapitalizmu, zanim będzie za późno. /Mesio Na PS-a nie zasłużyłeś, niewierny.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. to proszę napisz, gdzie jest ŁWF !
     Szukałem w google i wiesz co znalazłem?
     No właśnie kurwa!

     0

     1
     Odpowiedz
     1. „to proszę napisz, gdzie jest ŁWF !
      Szukałem w google i wiesz co znalazłem?
      No właśnie kurwa!”

      Nie znalazłeś, patałachu, albowiem nasz Łódzki Wydział Fabryczny jest jak MediaMarkt… – wiesz nie dla kogo? 😛 Zostaje ci chyba jak, kozłu, szukać Pacanowa. 😉 /Mesio PS. PS-a też nie znajdziesz.

      0

      0
      Odpowiedz
 5. Ja chcę koziołka Matołka… /Babka Kiepska

  2

  1
  Odpowiedz
 6. Już jesteś w pacanowie XD

  0

  0
  Odpowiedz