Kretyńskie reklamy

Chujnia pewnie tak stara jak sama telewizja. Siedzę, oglądam coś, nagle bach – reklamy. I żeby jakieś na poziomie! Nie – dostaję w twarz reklamą podpasek z głupawą piosenką (bo przecież nowe Always ze skręconymi rowkami chłoną teraz jeszcze lepiej!), reklamą piwa o Eskimosach, którzy dopiero z pomocą wędrownego polskiego żula wpadli na pomysł, by chłodzić piwo lodem albo reklamą masła o smaku chleba. Kto wymyśla te bzdury, ćwierćmózgowi niedorozwoje? Ci słynni studenci marketingu? Człowiek nawet w Internecie i z Adblockiem nie jest zupełnie wolny od tego ścierwa.

74
58

Komentarze do "Kretyńskie reklamy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. potrzebujesz się odstresować- patrztu.pl

  0

  0
  Odpowiedz
 3. A na Polsacie mają czelność przerywać reklamy i puszczać film. A te reklamy robią tumany którzy tworzą swój świat bo to czysta robota – w garniturku z czystymi łapkami a później filmowcy muszą się męczyć z takimi pizdami.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. A to dobre, słusznie zauważyłeś jak oni mogą przerywać filmem reklamy, przecież ponoszą wielkie straty liczone w milionach. A tak naprawdę to te reklamy psuja ludziom tylko wątrobę. Ja bynajmniej tylko tak to odczuwam, bo świadomy człowiek wie, że to manipulacja i nie może tego znieść normalnie.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Dżizas Krajst, jeśli już oglądam cokolwiek w przeważnie gównianej tv, to czas reklamowy wykorzystuję żeby się odlać i nalać drinka. I zawsze na czas reklamy wyłączam dżwięk.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Mnie wkurwiają te tępe reklamy które sprawiają wrażenie jakby były kręcone przez debili i dla debili. Za co te tępaki zarabiają takie kwoty? Za uśmniechanie sie i odklepanie formułek? najbardziej mnie wkurza ten Lewandowski kiwający łbem jak debil i te głąby w tych kolorowych ubrankach jak pajace, ta cała rodzinka z Musiałkiem, Karolakiem….., te reklamy banków,ten debil co mówi hepa hepa hepa, te słitaśne tańcujące matołki kolorowe(taka moda na takie czapeczki, koszulki w paski czy z napisem) z Maserakiem, ten palancik Rock………..prawie wszystkie:/ Jedne i te same gęby powtarzają sie wielokrotnie to jest klika wzajemnej adoracji jak wszędzie. Synalki, córeczki, pociotki, kolesie………zarabiający za głupawe teksty setki tysięcy. Tak można żyć kurka balans.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. No dokładnie, ale w sumie to pierdolisz od rzeczy.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Dzięki reklamom dowiedziałem się, że istnieje grzybiczne zapalenie pochwy.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ta reklama always też mnie strasznie wkurwia!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Popieram autora.Podczas jedzenia dają reklamę kurwa tabletek na srake.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. No i o to chodzi żebyś to pamiętał, nawet jak cię to wkurwia, reklama ma cię skłonić do konsumpcji, a nie do zachwytu nad treścią.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Moja loszka nie lubi reklam samych w sobie, ale czasem je chwali. Gdy oglądamy film i jest reklama, to znakomita okazja, by zrobić mi loda. Oczywiście na klęczkach. Potem loszka oblizuje się i dalej oglądamy.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Obecnie jedyna fajna reklama to ta soku z matka naturą. Z jakiegoś powodu strasznie podoba mi się melodia granej tam piosenki z wyjątkiem tego pieprzonego sierściucha na końcu. No i reklamy żubra jeszcze są całkiem spoko. Zastanawiam się ile abonamentu ludzie byliby gotowi zapłacić za telewizje bez reklam i czy dałoby się wyżyć z takiej usługi jednocześnie będąc w stanie zakupywać licencje na nowe filmy czy czego oni tam potrzebują żeby je ludziom odtwarzać.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Zawsze wszystkim mówiłem, że studia są po to, aby człowiek wyszedł z tego obiektu jako pojebany kretyn z wodogłowiem na ryju – i tak się dzieje. Niestety, ale za te reklamy odpowiedzialni są właśnie młodzi po studiach (nie tylko z marketingu i to nie z Polski, ale z USA, UK i Kanady). Dzieje się tak, bo teraz jest moda na amerykanizowanie się i kupowanie to co ameryka kupuje – czyli Samsungi, Apple, Alvays, samochody pod kontrolą GM, komputery z technologią American Star i oczywiście piwa pod prawem USA, którzy mają całkowitą kontrolę przy produkcji (jakieś tam zabezpieczenia w gospodarce).
  Jak sobie kreowaliśmy świat na ziemi, tak teraz mamy kolego i musimy się przyzwyczaić, a w Polaczkowie trzeba zarabiać na pół miski ryżu, bo Polska konwertuje się jako stare Chiny, a zaś Chiny jako niezależna gospodarka, co efektem jest przeniesienie fabryk Automotive, IT oraz AL do Polski… Od kilku lat Automotive na świecie króluje własnie w Polsce – dlaczego ?? bo tylko polak jest na tyle tępy, żeby zarabiać za marne grosze…

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Święta racja! Reklama w TV to dno totalne !

  0

  0
  Odpowiedz
 16. No niestety ale reklamy adresuje się do konkretnego odbiorcy-jeśli jest coraz więcej debilnych i pojebanych reklam tzn że coraz więcej debili siedzi przed tv i do nich to przemawia!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Najlepsze są te z grzybicą pochwy xD

  0

  0
  Odpowiedz
 18. A jakie chcesz reklamy? Sam fakt, że siedzisz przed TV wrzuca cię do grupy baranów, których poziom zasługuje właśnie na takie totalne odmóżdżanie…

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Moja lorzka ma rozepchanom cipke.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Większość ludzi jest głupich a reklamy dostosowane są do poziomu większości. Przyzwoici ludzie nie oglądają TV bo to jest produkt masowy dla idiotów.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Mnie w reklamach najbardziej wkurwia to, że są trzydzieści razy głośniejsze niż film który oglądam.
  Kuba, którego znudziła już walka z wiatrakami…

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Czy w POsce,nie ma ludzi odważnych,którzy powiedzą!Głupim reklamom stop!!Przecież to jest całkowite dno-Może walczymy o palmę pierwszeństwa”W produkcji śmieci reklamowych”a może wytwórnie tego badziewia są własnością”potomków prominentów”

  0

  0
  Odpowiedz