Krupnik, ach ten krupnik

Popiłem wczoraj ostro. Razem z kumplami mimo niesprzyjającej aury wybraliśmy się w plener aby uczcić koniec ciężkiego tygodnia przy ukochanym krupniku. przesadziłem. Od 22 nie pamiętam nic, jakimś cudem znalazłem się w swoim łóżku. Wstać nie mogę, przyjmuję tylko płyny. No i sram. Ciągle sram. Dobrze, że wcześnie się robi ciemno, bo już kurwa tego słońca na mojej twarzy znieść nie potrafiłem.

54
71

Komentarze do "Krupnik, ach ten krupnik"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie napisałeś ile wypiłeś. Musiałeś w chuj tego wychlać albo ten krupnik był jakiś trefny bo to ogólnie nie najgorsza wódka jak na polskie wynalazki.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Co za dużo to nie zdrowo. Ja też często przedawkowuję dopuszczalną normę. Trzymaj się. Łączę się z tobą w bólu bo wiem jak się czujesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. krupnik jest zajebisty ale bezpieczne jest kupować 0,7. 0,5 jest w chuj podrabiany.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Gówno prawda – od krupnika już lepsza jest krajowa z biedronki. Strzeż się chłopie tej wódy na przyszłość!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. to mi sie podoba,kultywujesz polską tradycję. jaką ilość tego zacnego trunku bogów obaliłeś ?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. A dupa cię nie boli?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Hehe, skoro chlejesz jakąś tanią srakę, to się nie dziw, że później sam jesteś jak sraka. W tanich wódkach specjalnie dodaje się „ulepszacze”, żeby taki był późniejszy efekt. Mam wysoko postawionego kumpla w branży spirytusowej i wspominał mi o tym, że gdyby tych „ulepszaczy” nie było, to fabryczny plebs zachlałby się na śmierć i nie byłoby komu później kupować kolejnych butelek ani tyrać na taśmie. Oczywiście za pośrednictwem środowiska naukowego propaguje się wiedzę, że etanol powoduje odwodnienie i stąd złe samopoczucie. Tymczasem gdybyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to stać by cię było na porządną prawdziwą wódkę, po której nie ma kaca. Ale kilka stów na butelkę trzeba wydać i też nie kupisz jej w miejscu, do którego ma dostęp zwykła gawiedź. Tak już musi być, żeby był porządek na świecie.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. co to za antyreklama? krupnik jest ok szczególnie żurawinowy

  0

  0
  Odpowiedz