Krytykowanie kościoła i chrześcijaństwa

Witam. Wkurwia mnie ta cała krytyka, no dobra, pedofilia ukrywana i wiele roznych afer. Co z tego? Plujecie na to bo taka moda lewacka przyszła, a nie że to jakieś uzasadnienie. To zwykła moda, byle pluć na kościół. ALE ZAPOMINACIE o żydach i muzułmach, ci są jeszcze gorsi niż nasz kler, zastanówcie sie nad żydami, a nie plujecie tylko na jednych, takimi jesteście oświeconymi ateistami to popatrzcie szerzej co sie dzieje.

7
8

Komentarze do "Krytykowanie kościoła i chrześcijaństwa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. KLECHY TO PEDOFILE, PEDAŁY I ZWYROLE KURWA!!!

  ALE NAJGORSZE, ŻE NIGDY CZŁOWIEK NIE JEST PEWNY CZY DANY KLECHA JEST ZWYROLEM CZY „NORMALNYM” GOŚCIEM

  2

  2
  Odpowiedz
  1. I RZEKŁ ŚWIĘTY ŁUKASZ: „NIE SĄDŹCIE, A NIE BĘDZIECIE SĄDZENI; NIE POTĘPIAJCIE, A NIE BĘDZIECIE POTĘPIENI. DAWAJCIE, A BĘDZIE WAM DANE”.

   SYNU, NIE MAMY CI ZA ZŁE TWYCH SŁÓW BLUŹNIERCZYCH, NIE POTĘPIAMY CIĘ. ODPUŚCIMY CI, BO WIERZYMY, ŻE TY NAM TEŻ ODPUŚCISZ. DAMY CI PACZKĘ PYSZNYCH SNICKERSÓW, WIERZYMY ŻE TY TEŻ NAM COŚ DASZ. NIE PROSIMY O WIELE, WYSTARCZY TROCHĘ W PASZCZU i TROCHĘ W ŻOPU.
   POZDRAWIAM, KSIĄDZ WITOLD Z BORZYGNIEWU

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Hahahaha kiepski bait ziomek

  0

  1
  Odpowiedz
  1. To nie bajt, i wypierdalaj do siebie kurwo

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Mhm, lewactwo, tak sobie wszystko tłumacz. Świat staje się prosty jak dziewczyny z ASP

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Kościół rzymskokatolicki popadł w herezję w 1054 roku gdyż 700 lat temu jako jeszcze Patriarchat Rzymu w ramach jednego Kościoła przyjął żydowskie tłumaczenie starego testamentu. Od tego czasu jest parodią chrześcijaństwa mającą doń zniechęcać ludzi o dobrych sercach i potrzebach duchowych.

  Nawracajcie się na prawosławie jeśli Raj wam miły, tam pozostało więcej prawdy niż w tym heretyckim nibychrześcijaństwie do nabijania kabzy kolejnym Papieżakom.

  0

  0
  Odpowiedz