Kryzys wieku średniego

Mój ojciec ma kryzys wieku średniego i mnie strasznie wkurwia. Odmładza się na siłę i udaje nie wiadomo jakiego macho. Ostatnio nawet wrócił z basenu i stwierdził, że ktoś tam mu powiedział, że wygląda na 24 lata. No i chuj mnie to obchodzi?! Chce, żeby mi się przykro zrobiło czy chce się pochwalić? Mam nadzieję, że mu to minie.

57
89

Komentarze do "Kryzys wieku średniego"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Oj nie minie… Mój ojciec ma 64 lata, farbuje włosy, chodzi do kosmetyczki, a moją Mamę zostawił na rzecz kobietki w wieku 30 lat. Niektórym facetom wiek średni odbiera mózgi…

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Wkurwia cię dlatego, że o siebie dba, czy dlatego że lepiej od ciebie wygląda? Zamiast siedzieć przed komputerem, ruszyłbyś dupe i poszedł na siłownie, to może i z ciebie by coś było. Jebane pokenomy… Lalusie nie faceci.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Więcej tolerancji i zrozumienia kutafonie. Musisz mu pomóc, a nie się wkurwiać!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Też tak bedziesz miał, spokojnie autorze ;D

  0

  0
  Odpowiedz
 6. koleś z pierwszego komentarza mądrze mówi. tzn życiowo. nie zdziw sie jak matke zostawi twierdząc, ze jest dla niego za stara i za brzydka…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. No to jest na prawdę najbardziej chujowa sytuacja o jakiej słyszałem. Kurwa, kryzys wieku średniego? Każdy to ma i nic nie poradzisz. Pogódź się albo nie pierdol i się wyprowadź o starych. Nikt nie każe Ci z nimi siedzieć i tego wszystkiego wysłuchiwać.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ale kasę mały chujku byś od niego brał

  0

  0
  Odpowiedz