KSW

Napisze krótko i zwięźle, ale nie wiem co trzeba mieć we łbie, żeby podniecać się tym niby „sportem”. Boks, KSW itp. to moim zdaniem rozrywka dla debili, bo nie ogarniam co takiego fajnego we wzajemnym napierdalaniu się. Właściwie to myślę, że trzeba być jakimś kryptopedałem żeby oglądać jak napakowani troglodyci (w sporej części z historią kryminalną) tarzają się po ziemi „przytuleni” do siebie. Sorry, ale już wolę oglądać na obrady naszego skurwiałego sejmu.

92
23

Komentarze do "KSW"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To powinno się nazywa PSW- parodia sztuk walki.

  Najgorszy Ziomek z UFC by walczył w PSW to by każdego z tych frajerów pozamiatał.

  4

  0
  Odpowiedz
 3. Pierdolisz. Bardziej bezsensownym sportem jest ganianie za kulą wypełnioną powierzem i darcie pizdy przez januszy z trybun.

  21

  19
  Odpowiedz
  1. Osobiście wole drzeć mordę na stadionie i oglądać tych gości ganiających za piłką niż narzekać w internecie.

   4

   2
   Odpowiedz
  2. Otóż sporty zespołowe są najbardziej sensowne ze wszytkich. No może poza siatkówką, bo zbyt ogranicza rozgrywkę: każdy na swojej połowie, brak interakcji z przeciwnikiem, tylko 3 dotknięcia piłki i tak dalej.

   2

   2
   Odpowiedz
 4. Oglądanie jak inni się napierdalają jest bez sensu. Lepiej samemu komuś wjebać.

  34

  3
  Odpowiedz
 5. To kurwa nie patrz na to,gdzie masz problem farmazoniarzu?

  8

  13
  Odpowiedz
 6. No widzisz taki ćwok jak Ty pewnie jeszcze dużo rzeczy nie rozumie i nie zrozumie.

  10

  11
  Odpowiedz
 7. Boks jest sportem i lubię to oglądać. Jakieś tam tradycje- jakieś zasady. Natomiast KSW? Nie dość że walą się po mordach w klatce jak zwierzęta bez zasad to reszta ludzi z podobnym IQ ogląda te ustawki by dać pseudogwiazdkom zarobić. Cyrk i tyle. No ale ludzie się tym podniecają i już. Świata nie zmienisz

  27

  5
  Odpowiedz
  1. Zgadzam się. KSW to paraolimpiada, ale żeby przypierdalać się do boksu. Czym się autorze interesujesz, skoro boks jest dla pedałów? Humanizmem?

   3

   1
   Odpowiedz
 8. KSW to Kompromitacja Sztuk Walki ale stawianie na równi tej wyreżyserowanej parodii z prawdziwymi federacjami mma jest już ignorancją.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. jebać piłke nożne

  6

  5
  Odpowiedz
  1. jebać pseudosportowców i pseudodokibiców………..chuj wam w łeb.

   0

   0
   Odpowiedz
 10. Drogi bracie, po co te wyzwiska i nietolerancja? Religia Pokoju bardzo popiera sztuki walki. Prorok (salla Allahu alaihi wa salam) chętnie uprawiał zapasy, był również biegły w Jewjitsu o czym się naocznie, nausznie i naszyjnie przekonało kilkuset czosnkojadów z Medyny. Sami z przyjemnością oglądamy sieradzkie gale KFC z udziałem takich znakomitości jak Łachmyt Invalidov, Azazel Karaluchoglu, Salahuddin Pariasse, Mustafa Materac, Klezmer Gojke czy Tooman Oświęcimski. Zadownicy prezentują wysoki poziom techniczny, a konfrontacje są ostre jak zulfikar, ale zawsze zgodne z szariatem: bez grapplingu nieskromnych stref, stosowania krucyfiksu czy homoplaty i z zaklejonymi sutkami, aby nie prowokować zadowników do sodomii, tak powszechnej w ligach zgniłego Zachodu. Spektakularne nokauty pirotechniczne i nagłe wybuchy wybuchy radości na widowni dodają galom specyficznego kolorytu, a mistrzowskie pasy szahida budzą podziw wśród młodocianych entuzjastów Muslim Martial Arts.
  Uczony imam Al-Zayob (rahimahullah) mawiał, że poprzez udany podstawowy low king miłosierny Allah daje wiernemu przedsmak przyszłej rozkoszy w dżannah. Napominając do szczodrego wspomagania kotów podrawia emir Abu Janusz.

  15

  2
  Odpowiedz
 11. Boks jest dla kryptopedałów? Twoim zdaniem to dla debili, bo nie rozumiesz co w tym fajnego? Z tego co widzę to sam jesteś debilem.

  2

  3
  Odpowiedz
 12. Przyznaj się, że zawsze obskakiwałeś wpierdol i dlatego gul ci skacze, jak widzisz sporty walki :p. Nie ma bardziej męskiego sportu niż boks, a ty mówisz, że oglądają go kryptopedały. Ahh, ty leszczyku internetowy.

  9

  3
  Odpowiedz
 13. Jesteś debilem

  1

  1
  Odpowiedz