Kubica mi się połamał

Drodzy Chujowicze! Myślałem sobie: „chujowo jest – trudno, niedługo zaczyna się sezon F1, a zespół Roberta zrobił niezły samochód – będzie na co popatrzeć”. Miałem nadzieję, że chociaż przez dwie godziny wyścigu da radę zapomnieć o tym całym chujostwie, z którym codziennie muszę się użerać. No i co… Kubica się tak połamał, że dobrze, że chłopak przeżył. Sezon zaczyna się bez Niego. No i co teraz… teraz to już chujnia do kwadratu!

20
37

Komentarze do "Kubica mi się połamał"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ludzie to mają „pasje”. Oglądanie jakiegoś faceta, który jeździ w kółko wypasionym samochodem. Kult jednostki – kiedyś Stalin, dziś Kubica! 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ja jebie dopiero teraz dotarło ? Masz szybki zapłon nie ma co …

  0

  0
  Odpowiedz
 4. nie żebym się z tego cieszył, ale przynajmniej będzie więcej „wolnego” w portalach, bo były na zmianę: smoleńsk i kubica albo kubica i smoleńsk.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. no szkoda mi go, zwłaszcza że ekipa BMW (może się mylę) ale chyba robiła go trochę w chuja – przynajmniej tak to wyglądało. Ważne że chłop przeżył, to najważniejsze, może wróci szybciej niż się spodziewamy i życzę mu tego. Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 6. czyli chujnia do kwadratu

  0

  0
  Odpowiedz
 7. To zacznij rzeźbić w drewnie, a nie tylko telewizor oglądasz.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. No i pierdoli mnie to. Twój kumpel jakiś, czy co? Kibicuj jakiemuś innemu.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @1 analogicznie to że kochasz własną matkę jest takim samym kultem jednostki

  0

  0
  Odpowiedz
 10. I chuj z tym że sie rozbił! Ma taą opiekę lekarską jakiej kurwa ty czy ja nigdy mieć nie będziemy i postawia go w trymiga na nogi, a za pół roku pewnie debil rozjebie kolejne auto i nie daj boże zabije jakieś dziecko pod kołami.

  0

  0
  Odpowiedz