Kulturystyka

Wkurwiają mnie kulturyści. Prężą muskuły, pokazują jacy to silni. Niby śmiesznie wypadam ze swoim BMI = 22. Ale powiedzcie, po co to robić? Dla wyglądu? Ja tam lubię dziewczyny – chude szproty z widocznymi żebrami. I chuj komu do tego. Dla siły? Skurwiele, otóż widzicie – mądre łby – inżynierowie – przysiedli i wymyślili siłowniki i pompy, i silniki. Powstały urządzenia takie jak podnośnik samochodowy, wózek widłowy czy żuraw. Po chuja te mięśnie? Do bitki? Jak napakowana kurwa drogowa wysiada z samochodu, po czym dostaje połamane biodra i urazy głowy od potrącenia, to już nie taki kozak? Biały człowiek ładuje kosę w szyję, albo pocisk w ryja i tyle z muskułów. I to mnie boli – szarlatani dietetycy, niedojeby we wszelkich punktach sprzedaży odżywek czy tępe gęby nagabujące na umowę w siłowni. Zamiast wziąć się za pracę – taką, która przyniesie coś nie tylko wam – ale podniesie całą cywilizację. Siądźcie jebani kulturyści nad jakimś oprogramowaniem CAD i zaprojektujcie coś, co mnie ucieszy. Siądźcie przed mikroskopem i odkryjcie coś. Popytajcie ludzi, wypełnijcie ankiety, wykonajcie badania, które coś wniosą ponad wasze schabowe życie. Zostawcie siłownie dla nieszczęśliwych, otyłych ludzi, z których się śmiejecie. Odpierdolcie się z chujowymi zdjęciami „przed i po”. W razie potrzeby – po prostu umrzyjcie z wiotkim kutasem od anabolików.

58
82

Komentarze do "Kulturystyka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kolego kulturysta Victor Pride ma tak wspaniałego bloga, że jego podejście do życia mnie zaraża i wyciąga z depresji, którą mam w sumie od dziecka. Nie tylko inteligencja i technologia się liczy, ale też mądrość życiowa, którą ten facet posiada. Generalnie co mi impinuje w kulturystach – pokonywanie największego wroga, czyli siebie, kształtowanie charakteru. Ja wiem co to jest byle jakie życie, mam prawie 28 lat i nie chcę dłużej żyć jak przeciętny ćwok, któremu nie zależy czy ma mięśnie czy nie, czy jest pierwszy czy ostatni i który ma mały wpływ na własne życie. Tu nie chodzi tylko o mięśnie, bo zmiana trybu życia, nawyków, podnoszenie ciężarów, zdrowe żarcie – to polepsza Ci wszystko, oczyszcza umysł, daje Ci radość i dumę z tego kim jesteś, wiesz że starasz się maksymalnie i masz wszystko co najlepsze możesz mieć w danej chwili.

  19

  6
  Odpowiedz
 3. Sam nie lubie tak zwanych pakerów ale to co piszesz to jest jakaś skrajność. Jak sam zapewne niczego nie odkryjesz i nie zapiszesz się w kartach historii by potem stawiali ci pomnik czego oczekujesz od takich mas ? Że zdobędą nagrode Nobla jakiej sam nie jesteś w stanie się dorobić ? Wiem o co ci chodzi ale nie tu znajduje się problem. Jeśli to sprawia im przyjemność i że tak napisze proteze osobistego rozwoju to gdzie jest problem ? Co mnie obchodzi że ktoś ma takie zainteresowania a nie inne. Ty kurwa widzisz tylko czarne i białe choć podkreślam masz też swoje racje tego ci nie odbieram. Niech tam gniją ile chcą na tych siłkach to że zazwyczaj są to z całym szacunkiem dla zwierzat małpy to już inna kwestia no chyba że ta siłownia tak na nich działa tego nie wiem. Ale od rozwoju ciała nikt głupszy niż wcześnij był raczej się nie stał.

  16

  0
  Odpowiedz
 4. I co sie spinasz leszczu? Pistolet czy kosa nigdy nie masz przy sobie, ręce i nogi masz zawsze. CHyba że amputowane masz to ich nie masz hehe. Nic nie jest efektywniejsze od pięści i kopnięć. Ale mowa o sztukach walki a nie o debilach z samej siłki i bananowe hipstery. Btw podnośnik ci może nie działać, nic ci może nie działać, ręcę zawsze masz pod ręką że tak powiem.

  10

  7
  Odpowiedz
  1. Nie wspominając, że mając te mięśnie i pakując masz też większą pewność siebie, nie wyglądasz jak lamus i mniej się boisz, więc mniej narażasz na ataki.

   5

   2
   Odpowiedz
  2. Niektórzy to i owo mają zawsze przy sobie ;). Homo sapiens sapiens ułatwia sobie życie, zamiast utrudniać. Po co się tłuc z debilem, jak jakiś mnie dopadnie, jak mogę w prosty, szybki i bezstresowy sposób go „zneutralizować”? Tylko idioci mówią, że to „niehonorowe”. Honor to nie zgadzanie się na rzeczy które są wbrew czyjemuś osądowi moralnemu. A co ma osąd moralny do tępaka który leci na mnie młócąc łapskami? 😀

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Jestem inżynierem i pakerem i huj ci do tego mała pipko pokroju malamysz !

  13

  2
  Odpowiedz
 6. Ej ale wiesz, że człowiek korzystający z siłki ani do bitki ani do pracy fizycznej się nie nadaje?

  8

  0
  Odpowiedz
  1. jak to niby nie? To nie chodzić na siłownie wcale wkońcu?

   1

   0
   Odpowiedz
 7. Chuj Ci do tego co inni robią nikt nikogo tym nie krzywdzi zgodzę się mr Olimpia to freak show ale na dobrą sprawę nikt tak nie chcę wygladzac. Sterydy to takie są niebezpieczne w telewizji więcej ludzi umiera przez alko i papierochy

  6

  1
  Odpowiedz
 8. w Rossiji napakowanego mistrza w trójboju siłowym zatłukł na śmierć gołymi rękami chudzielec z MMA (ale MMA to tez niezła chujnia)

  1

  1
  Odpowiedz
 9. Mamma mia wsadz do dupska kija

  4

  0
  Odpowiedz
 10. Po to by mieć zdrowie, bo ty kutasiarzu ze swoim wiotkim ciałem dożyjesz 60 lat, a od 40 będziesz narzekać na ból pleców i dupy, a my w wieku 70 lat będziemy zapierdalać tak jakbyśmy mieli 30.

  6

  4
  Odpowiedz
 11. Motłoch tego nie pojmie jak powie to Matełusz w dresie”Menszczyzna ma być tfandy a nie mientki rórkofcó lewakó”

  7

  2
  Odpowiedz
 12. Idź do woja targać tą broń nie wymagającą siły ,to się przekonasz po co mięśnie. Tych maszyn, podnośników też z miejsca na miejsce nie przeniesiesz. Zdrowie opuści Cię szybciutko ,a stereotyp o wzroście masy i proporcjonalnym spadku inteligencji powielają tobie podobne pizdy ,które najprawdopodobniej spędzają wolny czas zalewając się w trupa na melinach.

  1

  4
  Odpowiedz
 13. Zdrowie, dobre samopoczucie przez cały dzień, więcej energii, świetne hobby, można się maksymalnie odstresować, wentyl dla agresji, oszczędności, bo nie jesz syfu i dbasz o siebie, naturalna lekkość, pewność siebie, ale tego nie zrozumiesz 😉

  4

  2
  Odpowiedz
 14. Autorze wpisu masz 50 łapek w dół. I dokładnie tyle osobników ma wiotkiego kutasa od anaboli 🙂 Pozdro koksy puste łby…

  5

  2
  Odpowiedz
 15. widać, że pisze to jakiś suchoklatesowy cwel. Odnośnie zarobków trenerów personalnych – jeśli jesteś w tym dobry, możesz robić na tym kupę kasy. A więc niczym nie różni się to od innych zawodów. Wszędzie musisz być dobry, żeby dobrze zarabiać. Nawet jak jesteś informatykiem warto wykazać się czymś więcej, żeby zarobić chociaż te 10k

  0

  7
  Odpowiedz
 16. „Po to by mieć zdrowie, bo ty kutasiarzu ze swoim wiotkim ciałem dożyjesz 60 lat, a od 40 będziesz narzekać na ból pleców i dupy, a my w wieku 70 lat będziemy zapierdalać tak jakbyśmy mieli 30.”

  w wieku 70 lat to będziesz od 30 leżeć w grobie jak Ci pikawa około czterdziestki wysiądzie bo nie utrzyma tego napakowanego chemią ciałka xD

  12

  1
  Odpowiedz
 17. Dobrze napisane …i większość komentarzy raczej to potwierdza…

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Bolanda. Siłownia, disco polo, rzucanie w szkołe kamieniami, różańce, ciemnota,praca za miske ryżu, cwaniactwo, bandziorstwo.

   8

   1
   Odpowiedz
 18. Nie spinaj się tak. Dużo osób ćwiczy na siłowni bo lubi pokonywać siebie i dobrze czuć się w swoim ciele, w swojej zbroi. Mnóstwo osób ma mylne myślenie co do koksow i pakerów. Zrodziło się ono w latach 90. Ale kurde jest prawie 2020. Jest Internet. Ludzie mają dostęp do wiedzy i do rozwoju. Na siłowni poznałem wielu wspaniałych ludzi, koksow, na których mogłem liczyć ! O dziwo. Oni nie ograniczali się do słów (jak większość społeczeństwa) tylko do czynów. Poza tym warto coś umieć robić z ciałem. Sztuki walki lub muskulatura pomoże obronić twoją kobietę lub rodzinę. Jeżeli tego nie widzisz to najprawdopodobniej nie Ty, pchniesz ten świat do przodu ponieważ myślisz stereotypowo i siedzisz na chujni zamiast rozwijać intelekt.

  2

  1
  Odpowiedz
 19. Uwolnić komentarze Mesia, Pana naszego!

  3

  1
  Odpowiedz