Ladies and Gentlemen

Oto parę najbardziej wkurwiających schematów obojgu płci powtarzanych przez wieki.
1.Niezdecydowanie – jak można nie wiedzieć czego się chce w życiu? Dla mnie to oznaka człowieka pustego, podobno to przypadłość kobiet a znam mężczyzn, którzy ową przypadłością mnie rozczarowali. Natomiast z kobietami zadaję się tylko tymi stanowczymi, resztę omijam.
2.Tematy do rozmowy -jestem kobietą, a nie cierpię ani zakupów ani rozmawiać o kosmetykach. Idę, kupuję i z głowy. Jak można nie mieć ciekawszych zajęć i nic ciekawszego do powiedzenia? Tu szacunek dla mężczyzn, gdyż z nimi tematów mam całą masę! Niestety i wśród nich zdarzają się tępe istoty.
3.Emocjonalizm a równość – dlaczego wmawiacie sobie że kobiety się nimi kierują i wolą złych chłopców? Ja złych chłopców nie cierpię. Mój ojciec taki jest -alkoholik, więzień. Myślicie że chce w życiu zaznać podobne piekło? Nigdy! Mam faceta, z którym jestem 3lata, mamy wspólne pasje, preferencje, wartości. On jest opanowany i spokojny, czasem ze mną poszaleję. Tego chciałam i znalazłam, a czekałam aż 18lat. Lecz co? Dalsi znajomi którzy i tak mi wiszą zawsze przypierdalają się że jest niedostatecznie ładny jak dla mnie, bo ja jak laleczka, piękna a on bestia, zawsze mówię: odpierdolcie się! Wolę takiego jego niż bandę pięknych idiotów, w dodatku bardziej podatnych na zdradę.
4.Narzekanie i prorokowanie -na wszystko i o wszystkim już z góry wiedzą lepiej. Żyjcie i dajcie żyć. Co będzie, to będzie. Dobrze się żyje z dala od takiego pierdolenia i pesymizmu.
5.Sens – aby go poczuć, trzeba go wyciągnać z siebie. Proste? Trzeba znaleźć tę siłę w sobie, którą najbardziej kochacie i która was napędza -pasję. Inaczej jesteście jak ciemna masa.
6.Podsumowanie -wcale się nie dziwię tym, którzy są nieszczęśliwi, bo czują się taaaaacy idealni, a wszyscy zjebani. Jeśli trafiacie na samych idiotów czy dziwki to najwyraźniej ciągnie swój do swego, może warto by było się zastanowić nad sobą?
7.Pozdrawiam wartościowe kobiety i porządnych mężczyzn! Nie dajcie się wciągnąć dżungli, wybijcie się ponadto, bądźcie niezależni i spełnieni, nie uprzykrzając życia innym. Dziękuje Wam za istnienie.
Amen i śrut.

13
38

Komentarze do "Ladies and Gentlemen"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Świetnie powiedziane, gratulacje 🙂 mam podobne podejście do życia – na wszystko trzeba zapracować samemu, a nie czekać na gruszki na wierzbie! Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Fajna z Ciebie laska musi być, pozdro!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. popieram. Polać jej piwa bo dobrze prawi!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Pozdrawiam. Niech zyje niezaleznosc!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zgadzam sie w 100%

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Super pozytywny tekst, brawo !

  0

  0
  Odpowiedz