Ładna dziewczyna.

Witam. Mam ładną dziewczynę, śliczną wręcz można powiedzieć. Mój problem polega na tym, że jestem o nią zazdrosny. Nie okazuję tego, bo nie chcę robić jakichś scen jak burak. Ale gdy widzę, że ktoś się na nią patrzy czy ona opowiada o jakimś koledze, to gotuje mi się w środku wszystko! Ale nic nie mówię i jeszcze sobie z tego żartuję. Teraz powiem nieskromnie, że sam jestem też przystojny i lubię flirtować z innymi dziewczynami, oczywiście na tym się kończy. Lubię to. Jestem egoistą, wiem o tym. Jestem zazdrosny, a nie jestem w porządku i lubię towarzystwo innych kobiet( ale nic więcej). Pewnie sam siebie bym nie lubił…
P.S Lepiej chyba jest mieć brzydszą dziewczynę. Przynajmniej się spokojnie śpi. Śrut

40
102

Komentarze do "Ładna dziewczyna."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To znajdź sobie brzydką, a tą daj mi.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tu Ci nikt nie poradzi. Nie poradzisz sobie z tym z dnia na dzień. Porozmawiaj o tym z kimś kompetentnym – od ojca począwszy, skończywszy na poważnym psychologu. Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Czyli jak Ty flirtujesz z dziewczynami to jest wszystko ok, a na nią nie może nawet ktoś spojrzeć, bo już się wściekasz? Wybacz, ale chyba coś tu jest nie tak…

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Gdybyś Ty nie broił to nie byłbyś tak mocno zazdrosny. To sprawdzone i pewne.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Myślę, że nie jesteś osamotniony w tej chujni 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Sytuacja przypomniała mi dowcip: „Heniu, wolałbyś mieć ładną żonę, która by cie zdradzała, czy wierną, ale brzydką?”
  „A ty byś wolał jeść gówno samemu czy tort z kolegami?” 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Żaden facet nie chce mieć brzydkiej dziewczyny. Powiedz jej po prostu, że nie lubisz jak mówi o innych chłopakach. Ty też przestań flirtować z innymi dziewczynami, bo sądzę, że ona to widzi, a nie mówi o tym i w odwecie mówi specjalnie o innych bądź na innych patrzy, że niby jest zainteresowana. Dziewczyny lubią jak faceci są zazdrośni ale bez przesady. Powiedz jej wprost, co leży Ci na sercu.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. chujnia z Ciebie xD ja nawet na miasto wyjsc nie moge bo mi facet nie pozwala lol!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. nie prawda nie zgadzam się z tym powinieneś mieć zaufanie to podstawa i ciesz się ze masz ładną dziewczynę to skarb!!

  0

  0
  Odpowiedz