Lamus kierownikiem

Witam Was chujanie:-) Mój ból dupy obejmuje temat bezmózgich osobowości jakimi są kierownicy i szefowie. Oczywiście są także i wyjątki, jednak ja z takimi się nie spotkałam. Nie wiem czy zauważyliście jakie osoby w firmie odnoszą awanse. Zazwyczaj sa to dwulicowe szmaty, nie umiejące nawet ułożyć grafiku, nie mające za grosz kultury i ogłady. Jak kurwa taka osoba ma dobrze kierować firmą i zarządzać ludźmi? ! Siedzą w biurze, plotkują, jedzą a ty szaraczku zapierdalaj. Wiele osób pracowitych, mających wiedze płaszczy się przed tymi głąbami i zapierdziela. Jeśli chcesz być kierownikiem drogi czytelniku chujni , pierdol wszystko i wszystkich i nie ucz się! Zrób maślane oczka do szefcia, bądź leniem i awans gwarantowany!

76
67

Komentarze do "Lamus kierownikiem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Przespałaś się nie z tym z kim trzeba było, nie? :>

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Aby zostać kierownikiem trzeba wiedzieć jak to zrobić Spróbuj sam zazdrościsz ?

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Stara furmańska zasada mówi że tego konia smaga się batem który ciągnie, więc jedni są od zapierdalania a drudzy od opierdalania i awansowania. Jest jeszcze trzecia grupa, najmniej widoczna gdyż zazwyczaj zasłonięta jest biurkiem w trakcie ciągnięcia z druta szefowi.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Potwierdzam, w szkole w kórej pracuję właśnie taka osoba została dyrektorem.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. 1200% racji. Uściskałbym Cię, niezależnie od rozmiarów :P. Ja byłem kierownikiem, ale już nie jestem. Umiałem ułozyć grafik. Nie właziłem nikomu w dupę. Nie traktowałem podwładnych jak pieczarki (trzymać w piwnicy i obrzucać gównem). Umiejętności pracowników to dla mnie skarb. Ale kurwa kutury i ogłady i tak w chuj nie mam!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Niestety twoja rada na bycie szefem jest chujowa.
  Bo w rzeczywistosci jest tak ze awans dostaje jakas pierdolona sucz za oddanie sie szefowi w calosci.Chuj i srut.Jebac szmaty pierdolone!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Zapomniałeś dodać że opierdalanie gały znacznie przyspiesza karierę.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Zaraz mesio ci nawrzuca

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Zrób laskę z połykiem szefowi i masz awans w kieszeni, proste?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. lodzik na zapleczu szefowi, załatwi sprawę awansu. Będziesz w firmie „Main director of ice-cream departament”

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Spróbuj zrobić lodzika szefowi a jak za mało to anal i zapewne to starczy do odniesienia sukcesu.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. No więc tak, jak dasz się szefunciowu zmacać powiedzmy po cycach, poszczypać po sutach to premia świąteczna gwarantowana. Jak oprócz tego pokażesz mu swoje kapsko i dasz pobawić się, to na pewno stała podwyżka będzie. Jak mu zrobisz hand job to masz podwyżkę plus mały awans. Zrobisz dobrego loda ale z połykiem lub co najmniej przyjmiesz na twarz, i obiecasz że to nie był ostatni raz, masz sporą podwyżkę + awans o 2 szczeble. Jak opierdolisz berło z połykiem lub co najmniej na twarz/cycki przyjmiesz, a potem dasz radę jeszcze mu raz postawić i dasz mu się przelecieć to będziesz zastępczynią szefa w firmie. A jak to wszystko razem wzięte będziesz robić regularnie i na każde zawołanie szefa, czyli zostaniesz w sumie jego erotyczną zabawką, to będziesz praktycznie szyją która kręci głową, czyli właściwie to Ty będziesz szefem. Sprawdzone i działa, zresztą tak jest od setek lat. Mam nadzieje, że pomogłam 😛

  0

  1
  Odpowiedz
 14. pierdolcie smuty

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Ja w pracy mam szmatę brygadzistę. No skurwysyn jebany szmata i wszystko co najgorsze. Kopie taki jebany dołki każdemu pod nogami, a sam leci do szefuncia i opierdala mu gałe. No co za chuj jebany kasztan. Dawny kolega szefa z osiedla i ze szkoły to jak ma nie być doceniany. Chuj wielki robi, ciągle się myli, ale i tak wina wyjdzie na kogoś innego, bo jaruś nie mógł się przecież pomylić. Brak mi słów na tego lesera skurwiela. Został twarzą firmy z wyjebanymi jedynkami, dalej też nie za bogato, a bebzol ma jak kobieta w 9 miesiącu ciąży. Skurwiel jebany niech go chuj i śrut spotka w ciemnej uliczce tego pojebanego życia! amen

  0

  0
  Odpowiedz