lanie

Wkurza mnie to, że ilekroć pójdę do publicznego kibla lać albo na zewnątrz zawsze musze oszczać buty, gacie albo deskę albo jest kurwa rozdwojony strumień.

1
1

Komentarze do "lanie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Poproś sprzątaczkę żeby ci trzymała.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. WAL CHUJA – z jękiem i chodzeniem łóżka, którym mocno, rytmicznie, obijaj o kaloryfer. Wsadzaj też chuja między żeberka kaloryfera i piłuj. Jak się zmęczysz i ci opadnie, puszczaj pornole na kolumnach przyłożonych do podłogi – kategorie screaming, loud orgasm, moaning itp.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. O żesz kurwa zeszczałem się ze śmiechu po takim czasie pamiętać mój tekst i to dość szczegółowo

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Przegumować całą Polskę od morza do Tatr.Lać zimnym końcem.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Trzy stówy w łapy, CV w zęby i pod bramę ŁWF gdzie prezes Euromebel przydzieli ci stanowisko gdzie będziesz jebał od świtu do nocy w pocie czoła a po godzinach walił do głównego zbiornika i przekonywał klientów że to aromatyczna wanilia

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Kup se, kurwa, pampersy, cieciu niedorobiony, i dupy ludziom nie zawracaj.

  2

  1
  Odpowiedz
 9. Ojciec za mało lał cię po pysku

  1

  1
  Odpowiedz
 10. Ja też tak mam, dlatego robię na siedząco.

  1

  0
  Odpowiedz