Laski z aparatami :v

No chujnia mnie bierze jak widzę te laski co fotografują każdy pieprzony moment swojego życia. Kogo obchodzi co one jedzą, robią czy z kim tam się prowadzają… Najgorsze jest to, że wstawiają na urodziny tak wstydliwe momenty myśląc, że jakie to one kurwa są super.. Normalnie dla takich osób to tylko obóz i zrobić im zdjęcia i każdej na tablicę wstawić w ilościach hurtowych.. No co jest super w ośmieszeniu kogoś przed wszystkimi… Rozumiem jak jakieś w miarę normalne ale w samej bieliźnie albo w jakiejś zjebanej pozycji. No po prostu mają ziemniaka zamiast mózgu i w dodatku zgniłego.

75
7

Komentarze do "Laski z aparatami :v"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Rozumiem cię, dlatego nie prowadzę fejsa, snapa, insta itp.

  20

  1
  Odpowiedz
 3. A mnie chujnia bierze jak czytam po raz setny to samo gówno i to że ludzie mają z tym problem

  9

  13
  Odpowiedz
  1. To nie czytaj.

   5

   4
   Odpowiedz
 4. Idiotami łatwiej się rządzi. Dzięki takim narzędziom jak Facebook, instagram, alkohol, narkotyki, masowo ogłupia się społeczeństwo. Tak żeby nie zadawali pytań, nie wpierdalali się w takie istotne kwestie jak sens życia, wiara, czy choćby głupia weryfikacja działań rządu, którego sami utrzymujemy. Ot tępa szara masa żyjąca z dnia na dzień, płacąca podatki i grzecznie wykonująca polecenia od tych „ważniejszych”. Spodziewają się że będzie tylko gorzej

  28

  3
  Odpowiedz
  1. Lepiej bym tego nie ujął.

   4

   1
   Odpowiedz
 5. Czego takie pajace jak ty się nie mogą nauczyć jednej podstawowej rzeczy: ŻE CHUJ CI DO TEGO, SKORO CIEBIE TO NIE DOTYCZY A NIKOMU KRZYWDA SIĘ NIE DZIEJE?

  59

  15
  Odpowiedz
  1. Jak to nie, mi się dzieje jak takie gówno widzę i mam świadomość otaczającego mnie gówna.

   21

   0
   Odpowiedz
   1. To weź rozstaw palce wskazujący i środkowy w literę „V” i pierdolnij sobie nimi w oczy. Problem zniknie.
    Albo zgłoś się na taśmę do Mesia, to nie będziesz miał czasu na jakieś pisanie gównianych wypocin gimbusa, na temat jego niedorobionych problemów.

    0

    9
    Odpowiedz
   2. No tak. Głupie są. Ale to taka nieszkodliwa głupota. Ja nie oglądam to mnie to rybka. Jak by tylko takie głupoty były wokół mnie to byłoby cudnie.

    5

    1
    Odpowiedz
  2. Nie dotyczy? Mogę się założyć, że na pewno kilka razy jakaś tępa pizda zrobiła ci zdjęcie gdziekolwiek w kfc, autobusie, pociągu -whatever. Dodała zapewne jakiś „śmieszkowy” napis i rozesłała do pizdyliona znajomych czy uj wie co jest na tym snapie, a potem to poszło dalej inne tępe pizdy pokazywały to następnym tępym pizdom i wyszła z tego taka trochę ludzka stonoga. Więc nie zdziw się, że któregoś dnia jadąc autobusem nie zobaczysz jak na jego drugim końcu kilka gimnazjalistek ma bekę z twojego zdjęcia.

   3

   0
   Odpowiedz
   1. No i niech się śmieją…chuj kogoś obchodzą jakieś niedojebane gimnazjalistki

    3

    0
    Odpowiedz
 6. No właśnie,a w niektórych sklepach sprzedają doładowania do telefonu o 50groszy drożej niż wartość nominalna.Jakim prawem?Skoro na doładowaniu pisze 5zł to za tyle muszą sprzedać.Przecież od sprzedaży mają prowizję i tak.Wolę iść wtedy gdzie indziej kupić niż dać zarobić pazernej kurwie.

  1

  2
  Odpowiedz
  1. możesz doładować z konta bankowego przez internet, bez prowizji, nie musisz latac

   4

   0
   Odpowiedz
 7. Ciesz się, że nie nagrywają jak robią kupe

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Nagrywają 😉

   5

   0
   Odpowiedz
  2. Super pomysł! Poszukam kibelka!

   3

   0
   Odpowiedz
   1. A na co ci kibelek? Sraj na podłogę, lepsze focie wyjdą.

    4

    0
    Odpowiedz
 8. Nie wiem dlaczego, ale widzę, że u tych głubszych osobników istnieje potrzeba fotografowania wszystkiego. Czy to jedzenie, czy to wyjście z koleżanką (trochę chamsko wyjść z kimś i ciągle napierdalać telefonem, co nie?). Ciągle jakieś fotki, ciągle jakieś filmiki. Może wy wiecie z czego to wynika. Moda? Fajność?

  9

  1
  Odpowiedz
 9. Zgniły jest ten świat jak ten ziemniak i śmierdzący,lecz mało kto to widzi i czuje bo on jest wyperfumowany i wypryskany perfumikami i tylko sprawny oko i węch może to wyczuć,ale cechy te posiada niewielki odsetek ludzkości,i ten odsetek nie mogąc nic zrobić zmuszony jest przejśc do podziemi i narzekać,bo reszta takich jak on jest zwykłymi ignorantami i leniami którym nie chce się ruszyć dupy i pokazać reszcie co się w tym pozłacanym kryje.

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Tylko dla ludzi bez duszy ten świat chyba pachnie…

   5

   0
   Odpowiedz
 10. nie możesz wygadywać takich strasznych rzeczy na ziemniaki.

  8

  0
  Odpowiedz