Lekarze są nieuprzejmi

Denerwują mnie lekarze! Wszystko zaczęło się od wizyty w szpitalu na oddziale urologii. Ja młody zupełnie wtedy raptem 19 lat. Miałem problem z męskimi sprawami. Najpierw pytałem się pediatry potem internisty i stwierdzili, że skierują do urologa. Urolog wydał diagnozę i skierowanie na zabieg (wada anatomiczna). Boże! Ile ja się musiałem nachodzić ze szpitala do szpitala żeby znaleźć dogodny termin. Dzień zabiegu. W szpitalu jako że byłem młody już na wstępie traktują mnie jak śmiecia trochę. No tak, bo pacjenci to tylko 50+ potrzebują pomocy. Nie wspomnę o tych babciach co zapychają kolejki w przychodni i nie można się dostać do ogólnego lekarza!!! A jak ktoś naprawdę byłby chory? Pielęgniarka wprowadza mnie na salę. Kładę się na stole. Ogląda lekarz prowadzący zabieg, aż tu nagle… stary lekarz z siwym łbem i taką zniszczoną jakby gorzałą mordą wpada, krzyczy, na mordzie złość i agresja, że problem nie jest anatomiczny a higieniczny. Leżę nagi, podkreślam NAGI!!! na tym stole a ten rusza mi fujare i krzycząc pyta się czy coś czuje. Krzyczy że jak nie boli to po co pan przychodzi zawraca głowę… Kurwa! To nie ja uczyłem się 6 lat i nie wiem jaki może być problem? No do chuja Pana, czy tylko ja miałem tak zjebaną akcje z lekarzem?

37
5

Komentarze do "Lekarze są nieuprzejmi"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Diagnoza – Ser na naplecie . Po to 6 lat w prosektorium praktykowal i galy tracil nad mikroskopem zeby ci teraz ser na naplecie w wyniku nie mycia chuja.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Trzeba nie było wkładać fiuta bez gumy w dupe mesia !

  4

  0
  Odpowiedz