Leń

Nienawidzę leniuchów!!! I osłów, którzy myślą, że skakać się będzie koło nich jakby byli władcami świata. Co za tępy zjeb!!! Przyjedzie to sobie taki na urlop i myśli, że jak go nie ma cały czas w domu, to wszyscy muszą koło niego latać. Mowa tu o moim bracie, niestety jestem młodsza i mam przejebane całe życie. No cóż przyjechał i matka do mnie idź to sklepu, bo musi coś zjeść, idź do piwnicy, bo musi się soczku napić, idź gdzieś tam bo kurwa wysrać się nie może. A jak mu coś powiedzą i tego nie robi, no tak masz prawo przecież nie ma cię w domu cały czas my za ciebie będziemy wszystko robić, taki chuj jak ja będę robić, masz kurwa dupę to ją kurna rusz i sam se idź, nie jestem twoją służącą!!! Weźcie się ogarnijcie mami synki, co to do sklepu iść nie może, bo czasami laptop ktoś zajmie, nygusy jebane, nikt nie będzie za was wszystkiego robił, jesteście członkami rodziny tak jak i ja i nie ważne, że tu nie mieszkasz, ale to co do ciebie należy to rób!!!! Chujnia i śrut ogarnijcie się LENIE!!!

54
82

Komentarze do "Leń"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mimo, że chujnia nierówna takim, że ktoś np ciężko choruje, albo umiera, lecz tak pięknie napisana, że sam w połowie zacząłem się irytować! brawo!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To tak jak w przypowieści o synu marnotrawnym

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jestem leniem. To uzależnienie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dobra siostrzyczka, uśmiechnij się.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A ty autorko zapewne się uczysz i masz wakacje. Zgadłem? Po za tym jak brata nie ma cały czas to ma już w domu status gościa i dlatego jest lepiej traktowany. Ja mam analogiczną sytuację z siostrą.

  0

  0
  Odpowiedz