Lepsi i gorsi

Witam serdecznie. Moja chujnia to wyraźny podział społeczeństwa. Mianowicie na pierwszym jego miejscu znajduje się kler oraz miłościwie nam panujący rządzący, następnie bardzo długo nic a na samym dnie cała reszta hołoty, czyli my obywatele. Jaskrawym przykładem tego stanu może być ostatni wybryk pewnego wielebnego, który będąc pod wpływem alkoholu potrącił prawidłowo idącą kobietę po chodniku. I co? i nic, został puszczony wolno bo przecież jest wielebnym i można mu skoczyć. Albo też pewien znany polityk pędzący swoim autem przez teren zabudowany z prędkością 160 km/h, zatrzymany przez drogówkę macha im przed oczami immunitetem i jak gdyby nigdy nic, zostaje puszczony wolno, jadąc sobie dalej. Jest przecież namaszczony na stanowisko posła i jemu również można skoczyć. Przykłady tej materii mnoży się w tysiącach. Z tego co stanowi prawo w Polsce, począwszy od kloszarda a skończywszy na Bronku „Bulu” wszyscy wobec niego pozostają równi. To kurwa mać dlaczego ta zasada nie tyczy się kleru i rządzących? To jest chore patologicznie państwo, które chroni zbrodniarzy a gnębi i poniża praworządnych oraz uczciwych. Jesteśmy pośmiewiskiem całej cywilizowanej Europy. Wstyd mi za taki kraj.

71
47

Komentarze do "Lepsi i gorsi"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ooo stary. Chujnia na całego! O tym samym myślę, jak to kurwa jest możliwe??? Dziś było w wiadomościach, że faceci wysyłający kobiety do burdelów za granicę pod obietnicą normalnej pracy dostali od 1-5 lat. Czaisz? Za zniszczenie nie jednemu człowiekowi życia, tylko tyle. Pomyśl, Twoja siostra, dziewczyna, koleżanka albo matka wysłana do niemieckiego burdelu pod pozorem pracy w barze. Ja bym załatwił to inaczej kurwa. Poza tym kilku moich znajomych brało udział w bójce, ot kilku głupich tłucze się między sobą. Dostali dołek 48h. A kierowca pod wpływem alkoholu, co mało nie zabił kobiety jest puszczany wolno! Coś tu kurwa nie tak… I wiesz co? Gdybym usłyszał: został ci miesiąc życia… Wykorzystał bym go na szaleństwo, pozałatwiał wszystkie sprawy, zrobiłbym dziecko swojej ukochałej, żeby ślad po mnie pozostał a potem pojechał do tych kurw w Warszawie na wiejskiej… Domyśl się co bym tam zrobił:)

  0

  1
  Odpowiedz
 3. a jak w mojej szkole klecha przychodził najebany jak kibol po ustawce, to nikt tego nie widział, a gdyby tak inny nauczyciel, to od razu policja, media, prokurator…

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to wiedziałbyś, że na pierwszym miejscu w społeczeństwie są biznesmeni, bo oni dają żreć plebsowi tego kraju. Dalej są prawnicy i po nich lekarze.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ty chyba nie rozumiesz jakie to wkurwiajace, gdy do Ciebie tak dzwonia i dzwonia choc masz ich oferty w dupie. Czlowiek najchetniej zablokowalby roznegonrodzaju reklamy i telefony call center ale sie nie da! To co sie dziwisz ze wyzywaja? Jak ktos chce lepsza oferte to sam sie zainteresuje.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. jebać biede

  0

  0
  Odpowiedz
 8. zgadzam sie w 100% pojebani ludzie rzadza zajebal bym ich chodzbym mial sam zginac

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @1. „Dziś było w wiadomościach, że faceci wysyłający kobiety do burdelów za granicę pod obietnicą normalnej pracy dostali od 1-5 lat. (…) Ja bym załatwił to inaczej kurwa.” Ja też. 🙂 Marzy mi się by państwo otworzyło gdzieś w czarnej Afryce burdel dla pedałów z dużymi interesami po czym wysyłało tam takich alfonsów i handlarzy żywym towarem, najlepiej na dożywocie… 24 na dobę 365 dni w roku scena jak z Pulp Fiction gdy dymano murzyna… Czyż to nie piękna wizja? 🙂 I to jest sprawiedliwość. Oko za oko, ząb za ząb, a do tego (jak zwykle) dupa za pieniądze, które można przeznaczyć na dowolny szczytny cel.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. @7 pomyślał Spartakus.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @8 bardzo piękna wizja:) Dokładnie o tym samym myślałem, ale gdzieś na miejscu. A w afryce to weź, wpuścić jednego takiego alfonsa do dziesięciu murzynów z półmetrowymi logami…:P

  0

  0
  Odpowiedz
 12. ..lub wlasnie oplaca sie, zalezy jak kto na to patrzy oczywiscie.

  0

  0
  Odpowiedz