Lidl kolejka i chuj!

Zacznę tradycyjnie: Kurwa!!! Chodzę sobie po mieście i już mam wracać do domu więc zachodzę sobie do lidla żeby kupić pepsi. Nie wspomnę, że jak zwykle przechujowy burdel i nic nie można znaleźć. Ale przejdźmy do sedna całej chujni. Idę do kasy, a przede mną jakiś dziadek stoi i ma cały kurwa wózek wypchany po brzegi! Pytam się go grzecznie czy mogę iść przed niego bo mam tylko 2 butelki pepsi i, że to długo nie potrwa. A ten mi rzuca w twarz tylko „nie!” i wykłada dalej te swoje pierdolniki! No kurwa ludzie, co za naród pierdolony! Musiałem stać w chujowej kolejce z 10 minut bo jeszcze co chwilę mu brakowało reklamówek i oczywiście musiał ładnie wszystko poukładać! Mnie tam kurwica strzelała żeby takim bezczelnym być! I jak tu kurwa szanować starszych jak się trafia na takiego przebrzydłego przechuja! Śruuuuuuuuuut!!!

35
66

Komentarze do "Lidl kolejka i chuj!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. dokładnie drogie chujowiczu, starsi ludzie niestety często powodują sporą chujnię i wielkie wkurwienie w marketach. ciągle się pierdolą przy kasie ze swoimi zakupami, jak dojdą do stoiska z mięsem czy pieczywem to pół godziny jeden z drugim pierdoli co mu tam potrzeba: ćwiarteczkę chlebka tego razowego, 10 deka mięska itp. jak tu normalny, zorganizowany człowiek ma się nie wkurwić wobec takiego nieposzanowania cudzego czasu? oni na prawdę do chuja Pana nie zdają sobie sprawy, że niektórzy chodzą do pracy żeby zapierdalać na ich renty i emerytury i nie mają czasu siedzieć 2h w sklepie. kurwa, kurwa, kurwa… ja za to często wybieram biedronki, bo tam bywa taki hardkor (syf, masa ludzi, burdel, porozwalane kartony na podłodze), że staruszki nawet boją się wchodzić (co jest zajebiste). tyle z mojej strony, pozdrawiam wszystkich, którzy w marketach dostają regularnej kurwicy. śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nie mogłeś iść do drugiej kasy?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. No właśnie dodatkową chujnią było to że na cały sklep tylko jedna kasa czynna ;/

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ja z Lidla lubię takie nadziewane czekoladki, tylko nie mam siły nigdy stać w tych jebanych kolejkach i tam nie kupuję. Nie wiem, co jest, ale wszędzie jakoś te kolejki idą szybko, a w Lidlu zawsze się ślimaczą.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Heh, dlatego niech pomyślą żeby zrobić coś podobnego w E.Leclerc. Przynajmniej u mnie jest coś takiego. Jest jedna kasa i tam max 10 produktów może być :). Jak masz więcej choćby o paczkę gumy to musisz wypierdalać do tych kolejkowych, które ciągną się jak tutaj właśnie opisałeś.

  0

  0
  Odpowiedz