List z Polszczy

Wkurwia mnie ten piękny kraj. Tak, wkurwia mnie, że taki piękny kraj (pod względem historycznym, kulturowym) może być tak skorumpowany, tak zniszczony przez idiotów (rząd pana Tuska i innych),
przez przekabacone media i innych zjebów – lizodupów. Przypominają się czasy republiki szlacheckiej w RP obojga narodów, gdzie Polska była także rządzona przez pojebaną szlachtę dbającą o swoje interesy. Wkuriają mnie tacy idioci i po prostu lamusy i niedorajdy życiowe jak Sikorski, Tusk, ekscelencja pan Kaczyński
i po prostu inni. Nikt nie widzi potencjału w niemonopolowej partii Janusza Korwina Mikkiego, który naprawdę mądrze prawi. Wszystkie Janusze z naszej Polszczy
muszą oglądać tak oszukujące media jak TVN24,
czy inne gówno a zostawiają w tle naprawdę dobre media, tyle że nie upubliczniane jak MaxTV na youtube. Oczywiście wszystkie cebulaki głosują na PIS/PO.
Polacy, młode pokolenie! Możemy wiele – razem przeciwstawmy się złodziejom i korupcji kraju i łamaniu konstytucji
(współpraca premiera z narodowym bankiem dot. finansowania partii). W nas tylko nadzieja!

20
65

Komentarze do "List z Polszczy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A ja kocham Polskę. Z niej pochodzę ja i moja loszka, najwspanialszy kurwiszon pod słońcem, który ciągnie i daje bardzo często, praktycznie nonstop chce. I ja nigdy mojej loszce nie odmawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Szczerze .mówiąc każda władza polega na dbaniu o własne interesy, udawanie że jest inaczej świadczy o hipokryzji, więc nie napalaj się jak szczerbaty na suchary, pożyjesz trochę, to zauważysz że nie jeden janusz zdąży cię porządnie załadować w chuja.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Do 2@ Ty Pojebie jeszcze Janusz nie doszedł do władzy a już chcesz na zapas o nim gadać źle, trzeba wszystkiego kurwa spróbować byliście kurwa głosować na jebanego TUSKA ? To na JKM też możecie zagłosować lepiej żeby był JKM rządił niż jebany rudy skurwiel czy ta szmata bieńkowska.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. @3 Spróbować to można czereśni na targowisku albo innych truskawek, a nie politycznego poszukiwacza przygód podpierającego się elektoratem którego poziom intelektualny oraz odwaga pozwala jedynie od pojebów anonimowo wyzywać przypadkowych zupełnie ludzi, którzy mają odmienne spojrzenie na zagadnienie i intencje jakichkolwiek polityków w ogóle, zresztą nie wiedzieć czemu pojebów przez duże „P” pisane. Jak mniemam nie jest to dyktowane przejawem szacunku, co i tak byłoby wątpliwą satysfakcją, dziecko cygańskiej troski. Niestety jednak zdaję sobie sprawę i zdążyłem już poznać w praktyce jakim paliwem napędzana jest polityka, kto ją rzeczywiście kontroluje, na jakich zasadach i do czego, oraz komu tak naprawdę służy. Jako bardzo młoda osoba masz prawo jeszcze do pewnych złudzeń, a nawet obiecanek, ja już mogę przymknąć na to oko.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Uważam, że politycy to karierowicze kase sobie nabijają i to główne zajęcie i jeszcze dobrze zjeść i napić za cudze a co myślą o Polakach i kraju już wiele razy pokazali i powiedzieli. Polska jest rozkardziona nie ma swojego przemysłu nic poważnego nie produkujemy oprócz festynów, żeby było śmiesznie i głupio.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ludzie sa za glupi zeby zrozumiec ze zostali wyruchani w 89 przy okraglym stole. Ze porozumienie i przemiany odbyly sie bez dekomunizacji czerwonej spierdoliny. Zaden jebaniec sluzacy staremu systemowi od kraweznika w gore powinien nie miec prawa pelnic zadnych funkcji publicznych, korwin chcial wprowadzic to ustawa w 92 i czerwone kurwy ujebaly to w zarodku, ale typowy polski janusz ma myslec o tym czy dziecko ma isc w wieku 6 czy 7 lat do szkoly i czy i ile mu kurwa tusk czy inny kaczynski DA nie kumujac kurwa wcale ze zeby mu panstwo dalo 100zl to najpierw musi mu zajebac 200 zeby wyzywic 550tys uirzednikow.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. wszystko to jest gowno oprucz moczu

  0

  0
  Odpowiedz