Łódź-jak tu mieszkać?

Jak można mieszkać z własnej woli i bez schorzenia psychicznego w Łodzi?

Remonty- rozkopali wszystko w jednym terminie i to nie małe, osiedlowe uliczki, a główne arterie miasta, utrudniając- nie to za mało- paraliżując ruch.

Korki- były ogromne przed remontami, teraz chujozium osiągnęło stopień do sześcianu- albo idziesz z buta albo rowerem, bo kawałka nierozpierdolonego asfaltu w tym jebanym mieście nie uświadczysz.

MPK- komunikacja miejska w chuj droga, bilety najdroższe w Polsce, a że wszystkie drogi rozjebane, to ni chuja tym nigdzie nie dojedziesz, tylko się wkurwisz, bo smród, obszczane fotele, żule i puszki po browarze toczące się po podłodze witają Cię od wejścia odorem i hałasem.

Menele- wszechobecni kloszardzi, żule, żebracy, kierownicy i kierowniczki, cyganie rozdający róże i wołający o pieniądze to widok pospolity na ulicach i przystankach w tym smutnym jak pizda mieście. Boguś Linda miał rację- to „miasto meneli”.

Brud, smród, szarość i smutek oplata przedwojenne, niezadbane, zawilgotniałe kamienice.

Wszechobecna patologia, wszechogarniająca chujnia oraz śrut nad śruty.

9
2

Komentarze do "Łódź-jak tu mieszkać?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. jesteś u siebie, więc ….tylko Łódzki Wydział Fabryczny może Cię uratować…

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Pierdolisz. W Łodzi są najlepsze perspektywy na pracę i rozwój z całej Polski. Nie masz tyry? Uzbieraj tylko jakoś te marne pięć stów na rozpatrzenie CV, wsiadaj na gapę w podmiejski pociąg i pędź do Łódzkiego Wydziału Fabrycznego złożyć CV na taśmę. Teraz otrzymaliśmy tak gigantyczne dopłaty z tarcz i innych postojowych, dodatek na paliwo i ogrzewanie, że wchłoniemy każdą siłę roboczą.

  1

  3
  Odpowiedz
 4. Tu pierwotny Autor wpisów o miejscowości Iłów.

  W zachodniej części Mazowsza w powiecie sochaczewskim miejscowość Iłów jest bardzo fajna.

  1

  2
  Odpowiedz
 5. W Łodzi znajduje się najlepsze miejsce do pracy w całej Polsce o którym marzą miliony Polaków a mianowicie ŁWF.
  Nie wierzycie to zapytajcie Mesia albo Byczywąsa.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Jak tu żyć, pytasz, patałachu ? Otóż Pan twój , Mesio zaprawdę ci powiada co masz zrobić :
  Jutro punkt 6:00 pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego z pięcioma stówami w łapie i z CV w zębach, patałachu. Najpierw krótki regulamin współpracy z patałachami a potem dostaniesz stanowisko przy głównym zbiorniku, gdzie będziesz miał do wyboru :
  A : walić do niego i przekonywać potencjalnych konsumentów, że to aromatyczny sos od siebie
  B: pilnować innych patałachów, by walili do głównego zbiornika i pobierać próbki nasienia do badań, czy zawierają odpowiednie ilości mikro i makroelementów oraz własnoręcznie doprawiać jej wanilią.

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Bo jak mieszkać w Łodzi, patałachu, to tylko w barakach Łódzkiego Wydziału Fabrycznego… Tylko tam jest klimat starej Łodzi z czasów „Ziemi Obiecanej”, gdzie robolstwo nie ma żadnych praw, tak jak to powinno być. /Mesio PS. Czyli wiadomo… -pięć stówek w łapę bilet i CV w zęby…

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Kurwa przecież Morze Bałtyckie jest wielkie.

  3

  0
  Odpowiedz
 9. O kurwa!
  Opisałeś moich antyrodziców i antykrewnych!!!

  1

  1
  Odpowiedz
 10. Jedyny plus tego miasta jest taki , że jak przyjeżdzałem tam na metalowe koncerty , to cała arena była po drugiej stronie ulicy od dworca 🙂 tak wiec kilometrów się zrobiło od groma :P. Żeby tak w Kaczogrodzie jeszcze było .

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Pacześ też coś wie o Łodzi, kto nie słuchał niech posłucha, przynajmniej wesoło mu będzie.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Byłem raz w Łodzi nie polecam

  2

  0
  Odpowiedz
 13. Ja byłem tylko raz w Łuć. Ścisłe centrum, Piotrkowska i najbliższe okolice. Podobało mi się bardzo. Bezdomnych i meneli tyle samo, a może nawet mniej niż w Katowicach czy Gdańsku. Położenie sam środeczek Polski więc zajebioza do Handlu lub firmy transportowej noi miasto bydlak, więc raczej w każdej branży se człowiek najemny znajdzie fuchę, a jak najemnikiem być nie chce to otworzy JDG/Sp. z o.o. też raczej w każdej. Kamienic też zliczyć nie mogłem, z resztą Łódź ma ich chyba najwięcej w kraju. To prawda, większość jest w opłakanym stanie, ale gdyby to miasto trochę odpicować to czołówka jak dla mnie zaraz obok Krk, Wro, Wwa, 3city i Poznania. Także ja schorzenia psychicznego zdiagnozowanego nie mam, ale mógłbym sobie „tak po prostu” z rok pomieszkać w Łuć, a jakby przeprowadzić zabiegi odświeżające to spokojnie mogę tam siedzieć i ją na zewnątrz chwalić, a nie jak jakiś zdradziecki Niełodzianin na chujni pe-el 😉

  2

  0
  Odpowiedz
 14. No to kup se kurwa dobry rower elektryczny i bedziesz miał korki, remonty, MPK i meneli w dupie. Myślisz że co kurwa Nowy Jork albo Paryż lepszy? Ta sama chujnia – większość dużych miast to jebany śmietnik cywilizacji

  2

  0
  Odpowiedz