Lubelskie studenciki-pijaczki

Jak mnie śmieszy i irytuje oburzenie lubelskich studencików UMCS obrażonych wielce na rektora, że najpierw pozwolił im spożywać alkohol w ograniczonych ilościach na terenie przy akademikach, a potem, gdy zrobili chlew, nie potrafili uprzątnąć po sobie butelek i zalewali się w trupa, ponownie wpuścił na teren miasteczka policję i posypały się mandaty. A kurwa to wasza wina, pijaczki! Nie potraficie kulturalnie wypić dwóch piw, tylko musicie chlać wódę, zapijać ją piwem, robić burdel wkoło i się awanturować to macie. Wielka kurwa młoda inteligencja, kasę ciągnie od rodziców, książkę bierze do ręki przed sesją i tylko myśli jak się napierdolić. Przejść się nie dało przy akademikach żeby nie wdepnąć w rozbite szkło i nie natknąć się na najebaną w trupa grupę „przyszłości narodu”. Bardzo się cieszę że tak dostaliście po dupie, szkoda tylko, że i tak rodzice spłacą wam te mandaty. Brawo dla rektora ze zrobienie w chuja lubelskiego ścierwa studenciarskiego. Normalny student to pisał.

130
59

Komentarze do "Lubelskie studenciki-pijaczki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. jesteś pojebem – tyle w temacie

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Pewnie, że normalny student.
  Też jestem studentką i zabawa zabawą ale syf po sobie posprzątać to już naprawdę jest problem jakich mało i to przy wszystkich akademikach, na wszystkich pewnie uczelniach.
  Niektórzy to na prawdę, zero kultury.
  Samo wszystko zawsze przychodzi, to i docenić się tego, co się ma nie potrafi.
  Teraz większość studentów to gamonie, którzy studiują, bo nie mają co robić, albo rodzice mają taką ambicje.
  Zasłużyli i dobrze, oby takie interwencje bywały, bo wszystko wszystkim, ale umiar trzeba znać!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. niestety są tacy, którym tylko dobra zabawa z alkoholem w głowie, nie potrafią uszanować miejsca i w szczególności samych siebie, a jak dostaną mandat to są jeszcze oburzeni i wykłócają sie.. wstyd i tyle, mnie tez to drażni, nawet nie wiesz jak bardzo ;/ ale co mozna w tej sprawie wiecej zrobic? nawet policja zbyt wiele nie zdziała, bo postraszą, dadzą mandat i na tym sie zakonczy.. Powinni ich wylac ze studiów. pozdrawiam Juta 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 5. No syf tam jak w dupie jest, to trzeba przyznać. Ale ostatnimi czasy nie tylko studenci tam są, okoliczne łachmyty też się schodzi i dresiarstwo

  0

  0
  Odpowiedz
 6. To wszystko wina Tsuka

  0

  0
  Odpowiedz
 7. lewactwo wszędzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ja to wiem od dawna, co prawda nie chodzi mi o studia ale o życie. U nas w szkole nauczyciel pozwalał chodzić na fajki, to zaczęli masowo wychodzić co chwila, robić chlew to później nauczyciel miał przypał jak i ci debile. Remizy też już nie otwierają, bo jak można było się napić dwa piwa, to zawsze było komuś mało, a jak zaczęły się libacje to im to ukrucili.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ja tam tylko żałuje, że policja nie napierdala szturmówkami tych meneli. To sie w pale nie mieści aby tak sie żulić- wstyd!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Stidenckie ścierwo to oklepany temat…

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Nie wszyscy są tacy jak opisujesz… ja do poniedziałku mam 3 złote i nic nie jadłem, a piwo ostatni raz piłem w październiku

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Daję ci pięć gwiazdek. Pewnie posypią się na ciebie gromy ze studenckiego środowiska, ale tak to niestety wygląda. Uczelnie wyższe to, poza konkretnymi przykładami, dostarczyciele coraz większej ilości głąbów, którzy uzurpują sobie ciche prawo do wielu przywilejów, uważając się za kastę wyższa. Yntelygencyja się znalazła, sipa w rękę i zapierdalać.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @4 – no niestety, to wina tego wcześniejszego pozwolenie rektora, na skutek którego zjeżdżał się tam cały Lublin ze świadomością, że może bezkarnie chlać pod gołym niebem. Dać palec, to rękę utną. Gdyby się zachowywali normalnie do tej pory mogliby sobie kulturalnie pić piwo. A tak ci, którzy chcieli w spokoju wypić jedno czy dwa na ławce też nie mogą.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @5 Albo nawet Don Lada Tsuka!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @1 – a co, mandacik dostałeś na miasteczku i rodzice powiedzieli że koniec z dawaniem na wódkę?

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @3 – no niestety, ciężko z nimi zrobić porządek 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Matura 20 lat temu więcej warta niż dzisiejszy magister. I mówię to z perspektywy posiadacza dwóch fakultetów (gówno wartych).

  0

  0
  Odpowiedz
 18. A jak to jeszcze celebrują na fejsiku. Najwięcej lajków pod memami o melanżu.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @7 Standard. Ćwoki będą chwalić, że nauczyciel cool, bo pozwala na różne rzeczy, ale jak przyjdzie do zadymy, to pierwsi go podpierdolą, że jego wina, bo pozwolił.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. zazdrość Ci że dobrze się bawią i tyle..

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Studenci to, w większości, beznadziejny motłoch. Taaaacy zajebiści, bo tyyyyle wypili i imprezowali. Lajki pod zdjęciem na fejsie przecież na to wskazują. Jak to ma być przyszłość narodu, to ja też tego nie widzę. Studentka.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Nie ma cię kto zjechać za wpis, bo wszystkie studenty teraz chleją, nie mając pojęcia o istnieniu tej strony.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. @19 – świetna zabawa, uchlać się do nieprzytomności, porozrzucać wkoło butelki i drzeć mordę do 5 rano gdy ludzie chcą spać. Jest czego zazdrościć!

  0

  0
  Odpowiedz
 24. mądrze piszesz.. napiłbym się z Tobą wódki

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Teraz to nie „studenci” tylko gimbusy na studiach :-/

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Jebać BURACTWO, bo nas tak zaleje, ze żyć się nie da. W Szwecji (praca), jak jeden kolo zajebał ryja i wył o pierwszej w nocy, to go tak Policaje wymacali, ze na dupie przez tydzień nie usiedział.

  0

  0
  Odpowiedz