Ludki ufoludki

Denerwują mnie ludzie EMO! Jak można całe życie przeznaczyć na marudzenie i narzekanie? Żałosne młodociane głupki. Jakby jeden z drugim przeznaczył 1 dzień w tygodniu na jakieś hobby, stał się w czymś dobry, zrobił coś pożytecznego to by tak nie pierdolił i nie smucił, że życie jest nudne i trudne…

28
51

Komentarze do "Ludki ufoludki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Taaa, nikt nie obiecał że życie jest piękne i różowe. Łatwiej jest pierdolić jakie to wszystko jest chujowe niż zrobić cokolwiek żeby takie nie było. Powyrastają. Widział ktoś EMO po 25 roku życia?.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. A tak apropo ich wyglądu to kiedyś wracałem nocą sam pijany ze stacji benzynowej z alkoholowym wsparciem (dla tych którzy już pójść nie zdołali:P) Oczywiście powrót na skróty przez chaszcze, 15% widoczności, no i minąłem się z takim jednym. Ja pierdole, myślałem, że mi znajomi coś do popitki dosypali, bo pierwszy raz w życiu zobaczyłem demona:)

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Ty weś jakieś mądre książki poczytaj i bravo odłóż. Ja tam osobiście nic do nich nie mam, baa nawet mam kumpla (emo) i uwierz, że on nie ma nic wspólnego z tym, co piszesz. Ja też mam czasem trudne chwile jak każdy człowiek. Teraz powiedz, co cie bardziej wkurwia: banda dresów ( odnoszę się do jednostek a nie ogółu) która opierdala staruszki i relaksuje się znęcając się nad innymi czy chłopaczek z grzywką itp. itd. który ma tam jakiś swój świat i nikomu nic złego nie robi? A co do wieku to jest to normalne że z wiekiem zmienia się spojrzenie na świat. Podobnie jest np. ze skateami ( nie zawsze )
  Tyle ode mnie. pzdr.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. a co to jest emo???!!!

  1

  0
  Odpowiedz