Ludzie

Chcę żeby ludzie zniknęli. Świętego spokoju – tego potrzebuję. Matka odkąd wróciłam, wmawia mi że wypiłam butelkę wina z barku, że niby wypijam lampkę dziennie! Ojciec się nie przyzna że to on, i będzie na mnie. Zadzwoniłam do mojej korepetytorki z fizyki. Dostałam kolejny opierdol za to, że tydzień temu nie zadzwoniłam żeby się umówić na kolejna lekcję. Miałam zadzwonić po feriach, ale przez dwa tygodnie wyleciało mi to z głowy albo inaczej – po prostu pomyliły mi się dni. Błądzić rzeczą ludzką, ale ta stara suka tego nie rozumie. Ludzie oczekują ode mnie idealności,że będę używać tylko ładnych słów, że o niczym nie będę zapominać. Pierdole to wszystko już, kiedyś dostanę jakiejś nerwicy albo czegoś podobnego.

33
64

Komentarze do "Ludzie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kocham Cię ! :* Jesteś moim Bogiem !

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Też tak mam. Czasem to chciałbym mieć taki guzik – naciskasz i wszyscy ludzie w promieniu 100 km znikają. I tylko cisza, spokój i ja.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. no bo ludzie to chuje! też bym chciała, żeby zniknęli.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. też tak czasem mam.wyobrażam sobie wtedy że jestem na cudownej bezludnej wyspie,albo w górach. po takim odpoczynku znów się chce do ludzi,pośmiać się,pogadać.

  0

  0
  Odpowiedz